Tuesday, April 23, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Kiermash SALE: Jesień w Muzeum

Kiermash SALE: Jesień w Muzeum

Kiermash Sale odbędzie się 19 i 20 września 2020 w godz. 11:00-18:00 w Muzeum Inżynierii Miejskiej oraz online na kanałach w mediach społecznościowych Kiermashu

kiermash sale

Kiermash Sale odbędzie się 19 i 20 września 2020 w godz. 11:00-18:00 w Muzeum Inżynierii Miejskiej oraz online na kanałach w social media Kiermashu / fot. materiały prasowe

Kiermash – krakowskie wydarzenie targowe, wypełnione polską modą i dizajnem na wysokim poziomie, powraca już 19 i 20 września 2020 roku w nowym wydaniu – zarówno w wersji online i offline

 

Co na Kiermashu SALE?

Kiermash SALE pełen będzie wyprzedażowych perełek. Organizatorzy gwarantują, że będzie można liczyć na spotkanie ze znanymi i lubianymi polskimi markami ze specjalnie wyselekcjonowanymi produktami w duchu zrównoważonej i odpowiedzialnej mody.

Mury Muzeum Inżynierii Miejskiej po raz kolejny wypełnią się oryginalnymi, nietuzinkowymi płaszczami, wyróżniającymi się kurtkami, zwiewnymi sukienkami oraz dopełniającymi stylizacje okularami czy biżuterią. Mężczyźni też znajdą coś dla siebie. A wszystko to odbędzie się w akompaniamencie muzyki, ciepłej atmosfery i aromatycznej kawy od Funky Donkey Cafe. Ale czy to koniec niespodzianek? Oczywiście, że nie!

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Ostatnia edycja ONLINE została przyjęta tak ciepło, że impreza po raz kolejny przeciera szlaki i już za kilka dni będziecie mogli uczestniczyć w targach równolegle ONLINE jak i OFFLINE.

☑ Na fanpage na Facebooku i profilu na Instagramie @kiermash będzie przedstawiać wystawców i pokazywać ich oryginalne produkty.
☑ Podczas wydarzenia organizatorzy przeprowadzą relacje live, abyśmy mogli poczuć kiermashowy klimat.
☑Dla ułatwienia zakupów online zostanie udostępniony ebook z listą wszystkich marek biorących udział w tej edycji.

Będzie super. Jak zawsze –

obiecuje Faustyna Ostróżka.

Szczegóły znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

Kiershmash stacjonarny – zasady bezpieczeństwa

Kiermash dostosowuje się do nowej rzeczywistości i przede wszystkim zadba o zdrowie, dlatego podczas wydarzenia będą obowiązywały bezwzględne zasady bezpieczeństwa:

1. Aby wejść na teren Kiermashu konieczna będzie rejestracja przed wejściem lub online – przez formularz kontaktowy dostępny TUTAJ.
2. Organizatorzy będą kontrolować liczbę uczestników znajdujących się w jednym czasie w budynku targów, żeby nie przekroczyć dopuszczalnych norm pandemicznych.
3. Podczas targów obowiązuje zasłanianie ust oraz nosa (maseczka lub przyłbica). Oczywiście dla zapominalskich będzie możliwość zakupienia maseczki na miejscu.
4. Na terenie Kiermashu postawione będą pojemniki z preparatem dezynfekującym.

Co: Kiermash SALE: Jesień w Muzeum

Gdzie: Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie

Kiedy: 19-20 września 2020 / godz.: 11.00-18.00

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ