Monday, April 15, 2024
Home / POLECAMY  / Kiermash: Lato na Hali, Najedzeni Fest i Kogel Mogel

Kiermash: Lato na Hali, Najedzeni Fest i Kogel Mogel

Pierwszy weekend czerwca należy do KIERMASH-u

kiermash

Kiermash Lato na Hali / fot. Michał Ziębowicz

Moda, pyszne jedzenie, chilloutowa muzyka i pełen relaks na leżakach w otoczeniu słońca i zieleni. Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów mody i designu KIERMASH, która tym razem zabierze nas w wyjątkowo stylową przestrzeń Hali 100-lecia KS Cracovii na krakowskich Błoniach

 

Co na Kiermashu?

Podczas letniej edycji Kiermashu będzie lekko, słonecznie i oczywiście modnie. Na stoiskach kupisz produkty lokalnych, polskich wystawców, stworzone zgodnie z najnowszymi trendami z najwyższej jakości materiałów w poszanowaniu ludzkiej pracy i naszej planty. Letnia edycja KIERMASHu zaprezentuje jak zwykle polskie marki mody niezależnej i designu użytkowego – od zwiewnych sukienek po letnie topy, bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, paski, kosmetyki, akcesoria, ceramikę, wyposażenie wnętrz i… wszelkie inne dodatki.

Najedzeni Fest

KIERMASH to nie tylko zakupy, ale również prawdziwie chilloutowy weekend. A że piękna pogoda i pyszne jedzenie zawsze idą w parze, tym razem targi połączyły siły z krakowskich festiwalem kulinarnym NAJEDZENI FEST. Niezapomniane kulinarne przeżycie gwarantowane!

Kogel Mogel

Kiermash zaprosił również do letniej edycji KOGEL MOGEL, czyli prawdziwe święto miłośników kultury retro. Na gości czekać będzie zwariowana mieszanka inspiracji, od której naprawdę może zakręcić się w głowie. Ubrania sprzed 40 czy 50 lat brzmią kusząco? Przyjdźcie, przymierzcie i przekonajcie się, czy to styl dla was.

KIERMASH to lokalne manufaktury, zero waste, fair trade, slow life… dla organizatorów i wystawców nie są to puste i modnie brzmiące hasła. To ich sposób życia i pracy.

–Hala 100-lecia KS Cracovia 1906 Centrum Sportu Niepełnosprawnych i wspaniała, zielona przestrzeń wokół Błoń krakowskich to wymarzone miejsce na letni weekend. Czas staje tutaj w miejscu. Po KIERMASHowych zakupach można iść na spacer, rower, rolki czy po prostu poleżeć na kocu na trawie. Wiemy, że tak jak my, mieszkańcy Krakowa i turyści uwielbiają łączyć przyjemne z pożytecznym. Dlatego tak bardzo wszyscy kochamy KIERMASH

– z uśmiechem dodają Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez KIERMASH (@kiermash)

 

CO: KIERMASH | Lato na Hali + NAJEDZENI FEST + KOGEL MOGEL
GDZIE: 3-4 czerwca 2023
KIEDY: Sobota, g. 11.00 – 19.00 | niedziela, g. 11.00 – 18.00
Hala 100-lecia KS Cracovia 1906 Centrum Sportu Niepełnosprawnych, al. Focha 40, Kraków
WSTĘP WOLNY 

 

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zerknijcie na fanpage i Instagrama KIERMASHu:
 www.facebook.com/Kiermash/ www.instagram.com/kiermash/

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ