Tuesday, March 5, 2024
Home / Miasto Podróży  / KIERMASH – Jesień w Muzeum: Moda, design i weekend na krakowskim Kazimierzu

KIERMASH – Jesień w Muzeum: Moda, design i weekend na krakowskim Kazimierzu

KIERMASH to największa impreza modowa w Krakowie otwarta dla wszystkich

kiermash Świąteczne prezenty w Forum

Już 5 i 6 października odbędzie się Kiermash / fot. materiały prasowe

KIERMASH od zawsze podąża za trendami i selektywnie wybiera wystawców, którzy już na początku października przywiozą do Krakowa modowy powiew świeżości. Już 5 i 6 października zobaczycie co słychać u polskich projektantów, uzupełnicie swoje szafy na jesień i w otoczeniu genialnego designu od BoConcept Kraków napijecie się dobrej kawy razem z Tekturą. Jednym słowem – naprawdę dobrze spędzicie czas

 

Zastanawiacie się co czeka nas tym razem? Jak zwykle polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, skarpetki, czapki i… wszelkie inne dodatki.

– Wiemy, że bardzo lubicie klimat krakowskiego Kazimierza i Muzeum Inżynierii Miejskiej, więc po raz kolejny zapraszamy Was na spotkanie z modą właśnie tutaj. Początek października to idealny moment, by wybrać się na jesienne zakupy, dlatego już rezerwujcie pierwszy weekend na KIERMASH – zapraszają organizatorzy.

 

Czym jest KIERMASH?

– Cykliczne targi polskiej mody i designu użytkowego
– Wyjątkowe 2 dni w dawnej zajezdni tramwajowej
– Tylko 4 edycję w roku
– Bluzki + Bluzy + Sukienki
– Płaszcze + Torebki + Okulary
– Biżuteria + Naturalne kosmetyki + Dużo Dobrego Designu
– Strefa kawy, chilloutu i muzyki
– Skwer Judah – Food Truck Square

Wystawcy i atrakcje nadchodzącego KIERMASHa

Reinkreacja

Ich wrażliwość estetyczna i inspiracja wielkim miastem oraz nowoczesną architekturą powoduje, że stylem Reinkreacja odwołuje się do zachwycającej klasyki oraz minimalistycznych form. Kolekcje Reinkreacja charakteryzują się odpowiednio dobraną tkaniną, zaskakującym krojem i detalem. Kolekcje skierowane są do kobiet odważnych, pewnych siebie ceniących wygodę i indywidualność.

dzieńdobry

To propozycja dla tych, którzy lubią wyróżniać się niebanalnym stylem, cenią wygodę i polską jakość. dzieńdobry powstało z chęci przeniesienia bajkowych ilustracji Jaśminy w świat rzeczywisty. Bazowymi produktami marki są proste w formie, klasyczne ubrania, w całości projektowane i szyte w Łodzi z wyjątkowych, autorskich dzianin. Kolekcja fasonów i printów stale się rozrasta, żeby nam wszystkim było wygodnie i ładnie.

MeMola Fashion

https://www.instagram.com/p/BwJqHkngQV5/

Ideą MeMola Fashion jest życie w harmonii z naturą, dlatego w projektach królują wysokogatunkowe dzianiny w stonowanych odcieniach występujących w przyrodzie. Zadbano o każdy detal i wykończenie produktu dla podkreślenia jego wyjątkowości.

Czarny

Czarny to łódzka marka szyjącą torby i plecaki. Od 5 lat tworzy rzeczy użytkowe, których znakiem rozpoznawczym jest funkcjonalność i wytrzymałość. Ich projekty opierają się na 4 podstawowych formach, które są z kolei dostępne w różnych wariantach materiałowych i kolorystycznych. Od lat związana z Kiermashowymi weekendami, wnosząca zawsze wiele świeżości i oryginalności w swoich projektach.

Unikke Design

Unikke Design to marka promująca niepowtarzalny design, biżuterię prostą, ale efektowną. Projekty to nie masowe wzory, a ręcznie wykonywane akcesoria, ważna jest również jakość i funkcjonalność. Unikke Design to biżuteria dla nowoczesnych, pewnych siebie kobiet i mężczyzn.

Rarytasky

Szperają, doceniają, ratują!
Zapomnianym i niedocenionym, lecz absolutnie fantastycznym RARYTASOM dają szansę na drugie życie u nowych właścicieli. Towarzyszą przy tym frajda, duma i chrapka na więcej. Serwują nam na Kiermashu dobre wzornictwo z lat 1950-1980 zachowane w stanie oryginalnym lub pieczołowicie przez nich odnowione.

 

CO: Kiermash – Jesień w Muzeum. Moda, design i weekend na krakowskim Kazimierzu
GDZIE: Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, ul. Św. Wawrzyńca 15 (Kazimierz)
KIEDY: 5-6 października 2019, godz.: 11:00-18:00
WSTĘP WOLNY
Wydarzenie na Facebooku
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ