Friday, June 21, 2024
Home / POLECAMY  / Kiermash: Jesień na Kazimierzu i targi vintage Kogel Mogel

Kiermash: Jesień na Kazimierzu i targi vintage Kogel Mogel

KIERMASH znaczy modnie, zrównoważenie, odpowiedzialnie i lokalnie

Kiermash w Starej Zajezdni

Kiermash, Stara Zajezdnia / fot. Magda Rymarz

Kiedy dni stają się coraz krótsze, a wieczory nieco chłodniejsze to znak, że wielkimi krokami zbliża się jesienna odsłona KIERMASHu! Tym razem impreza powraca do znanej wszystkim Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu, której przestrzeń zamieni się w modowo-designerski targ, jakich wiele w najważniejszych europejskich stolicach

 

KIERMASH – Jesień na Kazimierzu

Jak zawsze, na stoiskach pojawi się sporo nietuzinkowej mody – od płaszczy, kurtek, sukienek po bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, paski, kosmetyki naturalne, akcesoria, ubranka, gadżety i zabawki dla dzieci, ceramikę, oraz niepowtarzalne dodatki do domu. Wśród wystawców znajdziecie dobrze znane marki, a także sporo nowości. Jednym słowem – nadchodzi potężna dawka jesiennych inspiracji. Oczywiście to nie wszystko. KIERMASH to również inne atrakcje, takie jak świetne jedzenie i przede wszystkim… niepowtarzalna atmosfera.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/296902319650360/

– KIERMASH promuje zrównoważone i odpowiedzialne podejście do zakupów oraz szeroko pojętej mody i designu. Nasi wystawcy to polskie marki z lokalnych manufaktur tworzące produkty oryginalne, etyczne i wykonywane z poszanowaniem dla planety w duchu zero waste i fair trade

– zapowiadają organizatorzy Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan.

Targi vintage Kogel Mogel

Podczas nadchodzącej edycji KIERMASH połączy siły z targami vintage Kogel Mogel. Będzie to prawdziwe święto dla fanów mody i dodatków retro. Ubrania sprzed 40 czy 50 lat brzmią kusząco? Przyjdźcie, przymierzcie i przekonajcie się, czy to styl dla was.

Podczas KIERMASHu w Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu kupicie:
• cieplejsze ubrania (kurtki, bluzy, płaszcze, bluzki)
• funkcjonalne akcesoria (nerki, torby, plecaki, paski)
• unikalną biżuterię (pierścionki, kolczyki, bransoletki i wisiorki)
• naturalne, wegańskie kosmetyki (kremy, emulsje, masła do ciała, toniki, mgiełki i inne eliksiry)
• ubrania i zabawki dla najmłodszych
• design użytkowy i dodatki do domu

KIERMASH jak zawsze zadba o wszystkie zmysły swoich gości, dlatego podczas jesiennych targów będzie można naładować energetyczne baterie aromatyczną kawą od Funky Donkey Cafe, zjeść niebywale dobre wegańskie przysmaki od Roślinny, oraz skosztować niesamowitych, fantazyjnych serników od Czekoladowe Love.

Najbliższy KIERMASH odbędzie się w Starej Zajezdni na Kazimierzu / fot. Michał Ziębowicz

Październikowa edycja KIERMASHu warta jest uwagi również ze względu na przestrzeń, w której się odbędzie. Budynek Starej Zajezdni tramwajowej to wyjątkowy obiekt na krakowskiej mapie zabytków. Cała hala to przykład rzadko zachowanej w mieście architektury drewnianej szkieletowej z wypełnieniem ceglanym, na froncie której znajduje się charakterystyczny zegar w stylu secesyjnym. Hala Główna Starej Zajezdni wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO jako pomnik historii.

Ale to jeszcze nie wszystko. KIERMASH lubi pomagać, dlatego też podczas jesiennego wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka dla zwierząt na rzecz schroniska KTOZ – Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Aktualnie w schronisku zamieszkuje około 900 zwierzaków, co sprawia że jest jednym z największych w Polsce. Pomóżmy im razem!

Więcej informacji na:
www.facebook.com/Kiermash/
www.instagram.com/kiermash/

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez KIERMASH (@kiermash)

 

Kiermash na Kazimierzu

CO: Kiermash – Jesień na Kazimierzu + targi vintage Mogel Mogel

GDZIE: Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva
ul. Świętego Wawrzyńca 12, Kraków

KIEDY: 7-8 października 2023, godz. 11.00 – 18.00

WSTĘP WOLNY
miejsce przyjazne zwierzętom

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ