Friday, March 1, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Kiedy kobieta robi prezent kobiecie…

Kiedy kobieta robi prezent kobiecie…

Vouchery na zabiegi upiększające cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pań, które szukają oryginalnego i praktycznego prezentu dla swoich bliskich.

Vouchery na zabiegi upiększające cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pań, które szukają oryginalnego i praktycznego prezentu dla swoich bliskich. W końcu każda kobieta, niezależnie od wieku, pragnie o siebie zadbać.

Zaproszenie upominkowe na zabiegi upiększające to doskonały prezent dla mamy, siostry, koleżanki czy przyjaciółki. O ile mężczyznom nie wypada wręczać kobietom voucherów na tego typu zabiegi, o tyle panie mogą sprawiać sobie nawzajem te drobne przyjemności, a nawet wspólnie wybierać się do salonów kosmetycznych. To doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i szybką regenerację skóry.

Zatrzymać upływający czas

Kupując voucher, możemy z góry określić listę zabiegów, z jakich będzie mogła skorzystać osoba obdarowana, bądź też pozostawić jej możliwość wyboru. W ofercie salonów kosmetycznych, np. ckesthetica.pl, znajdziemy bardzo wiele zabiegów dedykowanych osobom w różnym wieku i z różnymi problemami skórnymi, w związku z czym możemy mieć pewność, że każdy wybierze coś dla siebie.

Niesłabnącym powodzeniem wśród pań cieszą się wszelkiego rodzaju zabiegi anti-aging. Nawet bez użycia skalpela czy wstrzykiwania agresywnych substancji można przywrócić sprężystość i młody wygląd skórze twarzy, szyi oraz całemu ciału. Do terapii poprawiających elastyczność skóry należą między innymi zabiegi wykorzystujące częstotliwości radiowe, które poprzez podgrzanie skóry pobudzają fibroblasty do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu. Dzięki temu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna, znikają przebarwienia, a drobne zmarszczki zostają wygładzone. Popularną metodą na odmłodzenie skóry jest również mezoterapia. Polega ona na wprowadzeniu w głębsze partie skóry substancji aktywnych o działaniu leczniczym, odżywczym lub regeneracyjnym. Rozróżniamy kilka technik mezoterapii: igłową, gdy substancje wprowadzane są przy użyciu cienkich igieł, bezigłową, wykorzystującą prąd elektryczny o wysokiej częstotliwości, a także sonoforezę opartą na oddziaływaniu ultradźwięków. Wbrew pozorom są to zabiegi całkowicie bezbolesne, natomiast niezwykle skuteczne i przynoszące długotrwałe efekty (źródło: http://portal.abczdrowie.pl/mezoterapia).

Piękna od stóp do głów

Młody, zadbany wygląd to nie tylko zregenerowana skóra twarzy, ale również włosy, dłonie i stopy. Nie od dziś wiadomo, że nic tak skutecznie nie poprawia samopoczucia kobiety jak nowa fryzura. Może warto więc zafundować przyjaciółce właśnie zabiegi pielęgnacyjne włosów. Bez zdrowych włosów nie będzie pięknej fryzury, dlatego należy przede wszystkim zadbać o ich dobrą kondycję. Zabiegi regeneracyjne powinny być przeprowadzone przez doświadczoną osobę, przy użyciu odpowiednio dobranych preparatów. Dzięki temu włosy odzyskają blask i witalność.

Voucher podarowany bliskiej osobie może być również przeznaczony na zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp. Dłonie są naszą wizytówką. Zadbane i wypielęgnowane dodają uroku i pewności siebie. Profesjonalny manicure, np. żelowy lub hybrydowy, sprawi, że kobieta poczuje się piękna. Z kolei pedicure to nie tylko kwestia estetyki, ale również komfortu. Właściwie wymodelowana płytka paznokcia nie będzie sprawiała problemów przy chodzeniu.

Prezent w postaci vouchera sprawi radość każdej kobiecie, a wizyta w gabinecie kosmetycznym spowoduje, że poczuje się odmieniona, piękna, młoda i zadbana.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ