Sunday, July 21, 2024
Home / Kuchnia  / Sylwester w Kazimierzówce

Sylwester w Kazimierzówce

Kazimierzówka Twoje domowe zacisze.

Hotel Kazimierzówka

Jeśli szukasz spokojnego miejsca do wypoczynku, które będzie niczym domowe zacisze. W takim razie zapraszamy do skorzystania z usług nowo otwartego Hotelu KAZIMIERZÓWKA w Kazimierzu Dolnym – zaledwie 300 m od Zamku. 

Hotel Kazimierzówka w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

Zdjęcie 1 z 7

fot. Hotel Kazimierzówka

 

Oferta została stworzona z myślą o wszystkich, którzy chcą profesjonalnie zorganizować wszelkiego typu spotkania, w tym:

-konferencje, sympozja, szkolenia,

- spotkania integracyjne,

- zgrupowania sportowe,

- plenery artystyczne,

- spotkania okolicznościowe.

Układ architektoniczny wnętrz oraz jakość wykończenia Hotelu KAZIMIERZÓWKA tworzą doskonałe miejsce do realizacji spotkań dla kadry zarządzającej oraz kluczowych klientów.

– Zapewniamy obsługę dla grup liczących do ok. 100 osob.

– Organizujemy spotkania od kilkugodzinnych do kilkudniowych z pełną obsługą.

– Zapewniamy doradztwo przy organizacji imprez.

Jeśli szukają Państwo unikalnego miejsca do pracy twórczej w ciszy i z pięknym otoczeniem, a przy okazji stwarzającego komfortowe warunki do wypoczynku – serdecznie zapraszamy do KAZIMIERZÓWKI. Do państwa dyspozycji oddajemy: wygodne i doskonale wyposażone pokoje oraz apartamenty. Ponadto salę konferencyjno – klubową, salę konferencyjną oraz restaurację. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy również : parking, ogród z altaną do grillowania lub miejscem na ognisko.  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

SYLWESTER 2012/2013 w KAZIMIERZÓWCE

Noworoczny pokaz sztucznych ogni, kulinarne przysmaki z wyrobami własnej produkcji w roli głównej, gorące rytmy, loteria prezentów – to tylko część atrakcji, jakie niesie ze sobą Sylwestrowa Noc w KAZIMIERZÓWCE!!! Już dziś zarezerwuj miejsce na tą niepowtarzalną noc w roku! Więcej szczegółów na naszej stronie: www.kazimierzowka.pl

Hotel i Restauracja Kazimierzówka; ul. Góry 10, Kazimierz Dolny; recepcja@kazimierzowka.pl; tel.: 81 882 03 31, 785 072 011

Hotel KazimierzówkaZapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.kazimierzowka.pl

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ