Wednesday, July 24, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Każda z nas może być kobietą aktywną!

Każda z nas może być kobietą aktywną!

Kobieta aktywna ma szeroką wiedzę i spojrzenie, dzięki czemu życie jest dla niej ciekawsze, a przez to sama dużo wnosi w życie innych osób. Każda z nas może taka być!– mówi Anita Kijanka, dyrektor zarządzająca

Kobieta aktywna ma szeroką wiedzę i spojrzenie, dzięki czemu życie jest dla niej ciekawsze, a przez to sama dużo wnosi w życie innych osób. Każda z nas może taka być!– mówi Anita Kijanka, dyrektor zarządzająca w firmie Com Creation, pomysłodawczyni i organizatorka Be Pretty Fair – Targów Branż Kobiecych, które odbędą się 25 października w Warszawie.

Anita Kijanka

Anita Kijanka – pomysłodawczyni i organizatorka targów Bea Pretty Fair / fot. materiał prasowy

Zanim w Twojej głowie powstała idea targów Be Pretty Fair, stworzyłaś z sukcesem projekt Wenusjanki. Czy to właśnie dzięki Wenusjankom narodziła się idea targów dla kobiet aktywnych?

Tak, okazało się, że w wyniku udziału firm w naszych inicjatywach, uczestnicy i partnerzy zawierali nowe relacje biznesowe między sobą. Padła propozycja zorganizowania czegoś większego: eventu, który pozwoli, aby w jednym miejscu zebrali się przedstawicieli branż. Zdecydowaliśmy się, że będą to te branże, które adresują swoją ofertę do kobiet.

Czemu akurat do kobiet?

Com Creation, firma stojąca za tymi projektami, zajmuje się właśnie komunikacją wśród pań, więc stanowiło to idealne uzupełnienie naszej oferty.

Skąd pewność, że kobiety potrzebują takiego wydarzenia, jak Be Pretty Fair?

Do kobiety nie można podchodzić wybiórczo. Kobieta to nie tylko moda, nie tylko kosmetyki czy zdrowa żywność. Chcemy, aby Be Pretty Fair dawały paniom okazję do poznania ofert wielu firm z różnych branż i bliższego kontaktu z ich produktami, w jednym czasie, w jednym miejscu. Dzięki temu oszczędzamy czas, a jednocześnie wiele obszarów tematycznych pozwala na ciekawszą formę eventu, podczas którego każda z pań znajdzie coś dla siebie.

Czym charakteryzuje się owa kobieta aktywna, do której adresowana jest impreza?

W naszym rozumieniu kobieta aktywna to osoba, która nie ogranicza się do wizji swojego dnia dom-praca. To osoba, która nie musi być specjalistką w każdej dziedzinie, ale umie porozmawiać na wiele tematów. Ma szeroką wiedzę i spojrzenie, dzięki czemu życie jest dla niej ciekawsze, a przez to sama dużo wnosi w życie innych osób.

Czy to może być każda kobieta?

Zdecydowanie! Wystarczy chcieć.

Targi są kierowane do wszystkich kobiet, ale to bardzo szerokie spectrum. Skąd pewność, że każda z nas znajdzie tam coś dla siebie?

Ponieważ właśnie kobiety organizują to wydarzenie! Jest nas dwanaście w kraju i wspólnie ustalamy, jakie firmy widziałybyśmy w gronie uczestników naszych wydarzeń. Dwanaście zupełnie różnych doświadczeń, inne wykształcenie, dlatego musi być różnorodnie. Bardzo ostrożnie wybieramy osoby, którym proponujemy stoisko i dbamy o wysoki standard usług świadczonych przez naszych wystawców. Dla nas ważniejsza jest jakoś partnerów, niż ich liczba. Wierzymy, że uczestniczki biorąc udział w wydarzeniu docenią nasz wybór.

Skąd czerpiesz pomysły na projekty skierowane do kobiet, jak Wenusjanki czy Be Pretty Fair?

Kobiecość, holistyczne podejście do niej jest dla mnie ciągłą inspiracją. Tutaj tylko czas i zasoby ludzkie ograniczają mnie przed wdrożeniem kolejnych projektów.

Więcej o targach www.bepretty.fair.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ