Sunday, July 21, 2024
Home / Kultura  / Spędź wakacje na Powiślu!

Spędź wakacje na Powiślu!

Kawiarnia literacka „Czuły Barbarzyńca“ zaprasza na zajęcia i atrakcje dla dzieci, spotkanie z Karlą Peroni na warsztatach motywujących oraz występ zespołu Los Mar Sentimentales na letnim koncercie plenerowym.

Kawiarnia literacka Czuły Barbarzyńca

Kawiarnia literacka Czuły Barbarzyńca

Kawiarnia literacka „Czuły Barbarzyńca“ zaprasza dzieci na zajęcia i atrakcje przed budynkiem Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego w Krakowie oraz dorosłych na spotkanie z Karlą Peroni na warsztatach motywujących. Główną atrakcją będzie występ zespołu Los Mar Sentimentales na letnim koncercie plenerowym.

Kawiarnia literacka Czuły Barbarzyńca

Kawiarnia literacka Czuły Barbarzyńca

Czuły Barbarzyńca, Krakowskie Biuro Festiwalowe, The Little Gym, Tuban, Infinity Fitness oraz Ice’n’Go zapraszają wszystkie dzieci we wtorki i czwartki od 16.30- 19.00 na zajęcia i atrakcje przed budynkiem Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego. Wstęp zawsze wolny. Program zajęć będzie zróżnicowany.

Sezon zaczynamy 2 lipca:

– 16.30 – malowanie twarzy

– 17.00 – zumba dla dzieci

– 18.00 – pokaz baniek

Zumba prowadzona przez instruktorkę z Infinity Fitness to 45 minut szalonego tańca do muzyki, jaką lubią dzieci. Zumba rozwija koordynację ruchową, pozwala pokonywać nieśmiałość i wyzwala żywiołową radość. Od 9 lipca co dwa tygodnie w Czułym Barbarzyńcy gościć będą instruktorzy z The Little Gym®. Są to zajęcia dla dzieci przepełnione zabawą, ruchem, muzyką i nauką, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów w specjalnie przystosowanej, przestronnej, słonecznej i kolorowej sali gimnastycznej. Dzieci ćwiczą i bawią się na profesjonalnym sprzęcie gimnastycznym, dostosowywanym na każdych zajęciach do możliwości i potrzeb dzieci w danej grupie wiekowej, żeby w jak najlepszy sposób wspomóc ich holistyczny rozwój oraz budować ich pewność siebie.

Cztery razy w ciągu wakacji letnich instruktorzy The Little Gym® zabiorą wybrany sprzęt gimnastyczny do Czułego Barbarzyńcy. Dzieci będą miały okazję do wypróbowania Zabawy na Serio na ‘serach’, ‘hot dogach’, ‘tęczach’ i dmuchanej ścieżce gimnastycznej. Tego typu zajęcia odbywały się już w Czułym Barbarzyńcy dwukrotnie, ciesząc się ogromnym powodzeniem. Jest to po prostu wielka frajda, dzieci wydają się nie czuć zmęczenia, nawet najbardziej niepewne siebie i przestraszone po chwili realizują zadania wraz z instruktorami i pokonują własne bariery, czując, że są w bezpiecznym środowisku. W czasie kiedy dzieci bawią się, rodzice mogą odpocząć przy kawie, poczytać książkę, porozmawiać ze znajomymi.

The Little Gym® jest światowym liderem bazującego na gimnastyce programu wspierającego rozwój dzieci od 4 miesiąca do 12 roku życia rozwijanego na przełomie niemal 40 lat. The Little Gym® Kraków jest drugą w Polsce i jedną z 300 lokalizacji w 21 krajach na całym świecie. Ponadto w programie Lata na Powiślu znajdują się warsztaty, Czułe Czytanki, pokazy filmów animowanych i wiele innych atrakcji. Szczegółowy program dostępny będzie zawsze na stronie: www.facebook.com/czuly.krakow.

Wszystkich zainteresowanych warsztatami motywującymi i rozwojem osobistym zapraszamy na spotkanie z Karlą Peroni we wtorek 2 lipca i czwartek 4 lipca o godz. 18.00. W programie warsztatów wykład i pokaz filmu. Zajęcia odbywać się będą w języku angielskim, konieczne są wcześniejsze zapisy, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy na stronie: www.magicallife.fi, wstęp wolny!

Karla Peroni jest certyfikowanym trenerem coachingu z międzynarodowym doświadczeniem wykładowym. W swojej pracy wykorzystuje teorie Louise Hay.

Zapraszamy w piątek 5 lipca na Przygodę z Los Mar Sentimentales, czyli kolejny występ z cyklu letnich koncertów plenerowych. Tym razem w nastrojowym otoczeniu można będzie rozkoszować się dźwiękami muzyki południa. Zespół Los Mar Sentimentales to: Krzysztof Gryko – gitara flamenco, Walentin Dubrowskij – akordeon i Marco Timboli – cajun, talerz. Wstęp wolny, zapraszamy od 20.00 do ogródka Czułego Barbarzyńcy, a jeśli będzie padać – do naszej księgarni.

Polecamy gorąco!

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / Kawiarnia literacka Czuły Barbarzyńca
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ