Thursday, July 18, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Katy Perry zaprasza na koncert!

Katy Perry zaprasza na koncert!

Katy Perry wystąpi w Kraków Arenie ze swoim nowym show "Prismatic World Tour".

Live Nation oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator wydarzeń kulturalnych w hali Kraków Arena z dumą ogłaszają – po ogromnym sukcesie, cieszącej się uznaniem krytyków trasy po Wielkiej Brytanii, Katy Perry – ikona muzyki pop, zawita do Europy w 2015.

Katy Perry nie trzeba przedstawiać. Jest najpopularniejszą osobą na portalu Twitter, posiadającą blisko 51 milionów fanów. Najbarwniejsza i najgorętsza gwiazda ostatnich lat wystąpi już 24 lutego w Krakowie ze swoim nowym show „Prismatic World Tour”.

Album „Prism” wydany w październiku 2013 zadebiutował na miejscu pierwszym na iTunes w 97 krajach , osiągając najlepszy tydzień sprzedaży w karierze Katy Perry! Album sprzedał się w ponad 6 milionach egzemplarzy na całym świecie w okresie sześciu miesięcy od daty wydania. Pierwszy singiel z albumu „Roar” osiągną globalny sukces i nr 1 na listach przebojów w 96 krajach.

W 2013 roku , Katy Perry odniosła wiele sukcesów – została m.in. Ambasadorem Globalnym UNICEF , nominowana do 2 nagród Grammy (Song of the Year and Best Pop Solo Performance), dała niezapomniany występ na Brooklyn Bridge podczas 2013 MTV Video Music Awards, a także niedawno zdobyła nagrodę Best Female Artist na 2013 MTV European Music Awards.

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Karolina 23 lutego, 2015

    Będzie przeprowadzona transmisja koncertu Katy Perry z Krakowa. Transmisja na żywo będzie na stronie: http://xbf.lt/katy_perry

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ