Tuesday, July 16, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Katy Perry ma przynajmniej dwa powody do radości!

Katy Perry ma przynajmniej dwa powody do radości!

Trzy minuty pełne energii i nadziei

katy-perry-miasto-kobiet

Ciężarna Katy Perry przebrana za clowna prezentuje singiel z nowego albumu / fot. materiały prasowe

Gorszy dzień? Odpal nowy klip Katy Perry do singla Smile. Artystka jak zawsze w formie. Niedawno ogłosiła, że tego tego lata urodzi się jej pierwsze dziecko i nowy, piąty album. Premiera już 28 sierpnia

 

Katty Perry w zaawansowanej ciąży znowu się uśmiecha!

Katy Perry oczekuje z aktorem Orlando Bloomem swojego pierwszego dziecka. Piosenkarka właśnie zaprezentowała figlarny teledysk, w którym przebrana za clowna z radością prezentuje swój ciążowy brzuszek. Wydaje się, że 35-latka miała dużo zabawy przy kręceniu teledysku, w którym… myje wielgaśne zęby i podtrzymuje swój uśmiech.

Singiel Smile to chwytliwa afirmacja życia, w teledysku Katy jest przepełniona wdzięcznością i oznajmia, że pozornie złe wydarzenia często są początkiem czegoś dobrego. Piosenkarka przyznaje:

Napisałam tę piosenkę, gdy przechodziłam jeden z najbardziej mrocznych okresów swojego życia. Gdy słucham „Smile” teraz, jest to dla mnie świetne przypomnienie, że udało mi się przejść przez kłopoty. To trzy minuty pełne energii i nadziei.

O jakich przykrych wydarzeniach mówi artystka? Być może chodzi o burzliwą relację z narzeczonym? Związek Katy Perry i Orlando Blooma od samego początku nie należał do spokojnych. Podobno było tak źle, że w pewnym momencie para postanowiła się rozstać. Na szczęście, kryzys minął, a aktor oświadczył się gwieździe. 

Muzyczny zastrzyk endorfin od Katy Perry

Smile to także tytuł całego albumu, na którym znajdą się również wydane wcześniej single „Daisies”, „Never Really Over” oraz „Harleys In Hawaii”. „Daisies” od czasu premiery zgromadziło ponad 125 mln streamów i znajduje się obecnie w Top 10 zestawienia Hot AC radio w USA. W ubiegłym tygodniu Katy wydała akustyczną wersję utworu. Perry promowała piosenkę m.in. w programach „American Idol”, „Good Morning America” oraz „Can’t Cancel Pride: Helping LGBTQ+ People in Need”.

Artystka z sukcesami

katy perry

Katy Perry – Never Worn White / fot. materiały prasowe

Od czasu debiutu Katy Perry w barwach Capitol Records z „One of the Boys” (2008), artystka zgromadziła ponad 40 miliardów streamów i sprzedała 45 mln egzemplarzy albumów. Jej kolejne albumy – „Teenage Dream”, „PRISM”, „Witness” – przyniosły mnóstwo światowych hitów. Niedawno artystka wydała single „Never Really Over”, „Never Worn White”, „Small Talk” i „Harleys in Hawaii”. Wyświetlenia klipu „Roar” z 2013 przekroczyły 3 miliardy – Perry jest pierwszą wokalistką solową, której udała się ta sztuka. Katy była też pierwszą artystką, której cztery klipy przekroczyły pojedynczo miliard wyświetleń. „Firework” i „Last Friday Night” przekroczyły milion, a „Dark Horse” ma ponad 2,7 miliardów. Występ Katy Perry z przerwy finału Super Bowl w 2015 jest najpopularniejszym w historii wydarzenia. Artystka należy do elitarnego klubu RIAA 100 Million Certified Songs.

Dziennikarka, która nie boi się stawiania prostych pytań, w nadziei na usłyszenie nieoczywistych odpowiedzi. Prowadzi portal i media społecznościowe MK, koordynuje spotkania Klubu Miasta Kobiet, odpowiada za patronaty medialne, prowadzi kursy webwritingu. Propagatorka tworzenia i stosowania żeńskich derywatów zawodów.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ