Tuesday, March 5, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Kate Moss pierwszą ambasadorką marki St. Tropez

Kate Moss pierwszą ambasadorką marki St. Tropez

9 maja 2013, Londyn, UK – St. Tropez, wiodąca i kultowa marka produktów samoopalających i skin finishing ogłasza dziś Kate Moss globalną twarzą marki. Światowej sławy ikona mody i piękna, wnosząc swój unikalny wdzięk i

Kate Moss ambasadorką marki St. Tropez

Kate Moss ambasadorką marki St. Tropez / fot. materiał prasowy

9 maja 2013, Londyn, UK – St. Tropez, wiodąca i kultowa marka produktów samoopalających i skin finishing ogłasza dziś Kate Moss globalną twarzą marki. Światowej sławy ikona mody i piękna, wnosząc swój unikalny wdzięk i osobowość, staje się pierwszą w historii ambasadorką produktów St. Tropez.

Kate Moss ambasadorką marki St. Tropez

Kate Moss ambasadorką marki St. Tropez / fot. materiał prasowy

Jestem bardzo podekscytowana współpracą z marką St. Tropez. Ze względu na nietuzinkowość marki i zaufanie do niej, używam jej produktów od początków jej istnienia. Zawsze czuję się bardziej pewna siebie z opalenizną stworzoną dzięki St. Tropez. – mówi Kate o swojej nowej roli.

Michelle Feeney, Dyrektor Generalna PZ Cussons Beauty, właściciela brandu St. Tropez komentuje: Jesteśmy absolutnie zachwyceni, że Kate Moss zdecydowała się na współpracę z nami. To tylko potwierdza i przypieczętowuje wysoką jakość naszych produktów. Kate idealnie uosabia propagowany przez markę St. Tropez naturalny glamour i od dawna jest jej fanką. Jako światowa marka kosmetyczna, posiadająca ogromne doświadczenie w produktach samoopalających i skin finishing, St. Tropez jest obecna w 18 krajach, a kobiety od Rio de Janeiro po Los Angeles korzystają z zalet bezpiecznego opalania. Status Kate Moss jako ikony mody jest dla nas bardzo ważny, a liczne kampanie z jej udziałem świadczą o niepodważalnym autorytecie, którym cieszy się wśród kobiet w każdej grupie wiekowej na całym świecie. Kate jest nie tylko piękna, posiada również wyjątkowy charakter. Taka pewność siebie to dla St. Tropez priorytet.

Marka St. Tropez po raz pierwszy w swojej historii zaprosiła do współpracy ambasadorkę. Perfekcyjna opalenizna, prezentowana przez Kate Moss to slogan kampanii, której klasyczne zdjęcia przywołują klimat lata w stylu glamour. Autorem zdjęć jest światowej sławy fotograf mody i beauty Solve Sundsbo. Fotografie zostały stworzone na potrzeby kampanii informacyjnej w prasie, on-line oraz materiałów POS. Kampania St. Tropez w portalach społecznościowych ma na celu zachęcenie kobiet na całym świecie do tweetowania #OFFTOSTTROPEZ za każdym razem, gdy użyją kosmetyków tej marki dla uzyskania efektu perfekcyjnej opalenizny. Jednocześnie marka St. Tropez podpowie uczestniczkom zabawy, której główną nagrodą będą dwuosobowe wakacje w St. Tropez, jak zachwycić stylem i szykiem niczym z Riwiery Francuskiej.

Kate Moss ambasadorką marki St. Tropez

Kate Moss ambasadorką marki St. Tropez / fot. materiał prasowy

Nichola Joss, międzynarodowy ekspert marki St. Tropez w kategorii skin finishing, radzi wszystkim fanom mody i urody, którzy pragną posiadać opaleniznę taką jak Kate Moss: Perfekcyjnie wyglądająca skóra i nieskazitelna opalenizna przeszła do kanonu pielęgnacji, a produkty St. Tropez dzięki swojej niebywałej różnorodności umożliwiają osiągnięcie doskonałych rezultatów w każdej sytuacji przez cały rok, czy to na plaży czy na imprezie. Idealna opalenizna Kate, zaprezentowana na zdjęciach została uzyskana przy użyciu pianki Self Tan Bronzing Mousse marki St. Tropez i rękawicy do jej aplikacji, a puder brązujący St. Tropez Powder Bronzer udoskonalił olśniewający efekt, uwydatniając naturalne kształty ciała modelki.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z backstagu

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ