Friday, April 19, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Koniec spiskowych teorii. Księżna Kate ma nowotwór

Koniec spiskowych teorii. Księżna Kate ma nowotwór

Gdzie jesteś Księżno Wali?

Kate Middleton

Dziwne zniknięcie Księżnej Księżnej / fot. materiały prasowe royal.uk

To, co się dzieje obecnie z Księżną Walii niektórzy nazywają najbardziej emocjonującym sezonem serialu „The Crown”, który nie został nakręcony. Nie musiał, bo akcja dzieje się na naszych oczach

AKTUALIZAJA: Księżna Kate ma nowotwór

Księżna Kate właśnie poinformowała, że jej zniknięcie spowodowane jest nowotworem i że aktualnie znajduje się na wczesnym etapie leczenia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Księżna Kate, żona brytyjskiego następcy tronu księcia Williama, poinformowała, że zdiagnozowano u niej nowotwór i jest obecnie na wczesnym etapie leczenia. W nagraniu przyznała, że ta wiadomość była dla niej „ogromnym szokiem”. Mówiła także o „niezwykle trudnych kilku miesiącach”. Zaznaczyła jednak, że „czuje się dobrze”.

Kiedy Kate Middleton szła na operację brzucha w styczniu nie wiadomo było jeszcze, że ma nowotwór. Aktualnie przechodzi chemioterapię. W nagraniu opublikowanym na Instagramie mówi:

– Ta wiadomość była oczywiście ogromnym szokiem. William i ja robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by przepracować to i zmierzyć się z tym w gronie najbliższych, dla dobra naszej rodziny. (…) Ale co najważniejsze, potrzebowaliśmy czasu, by wyjaśnić wszystko Georgowi, Charlotte i Louisowi w sposób najbardziej dla nich odpowiedni i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze.

Powiedziała, że czuje się dobrze i staje się silniejsza każdego dnia. 

Księżna Kate wyraziła nadzieję, że wszyscy rozumieją, że w obecnej sytuacji ona i jej rodzina potrzebują najbardziej spokoju. Zwróciła się też do wszystkich osób mierzących się z chorobami nowotworowymi:

„Proszę nie traćcie nadziei, nie jesteście sami”
 

Zniknięcie Kate Middleton

Kate Middleton jedna z najczęściej fotografowanych kobiet na świecie jest od kilkunastu dni obiektem plotek, niesamowitych teorii spiskowych i scenariuszy, których nie powstydziliby się najlepsi filmowcy z Hollywood. Wszystko zaczęło się właśnie 10 marca kiedy z okazji obchodzonego tego dnia w Wielkiej Brytanii Dnia Matki, Pałac Buckingham opublikował zdjęcie uśmiechniętej Księżnej Walii pozującej ze swoją trójką roześmianych dzieci. Byłoby to jedno ze zwykłych zdjęć Rodziny Królewskiej, których tysiące możemy oglądać w internecie. Jednak nie tym razem. Po pierwsze było to pierwsze publiczne pojawienie się Księżnej Walii od Świąt Bożego Narodzenia, niby tylko na zdjęciu, ale zawsze. Po drugie to niewinne w założeniu zdjęcie już przeszło do historii. Kilku zawodowych fotografów zwróciło uwagę na mały szczegół, który wywołał w mediach społecznościowych burzę, a wręcz medialny sztorm trwający do dziś, i którego końca nie widać. Otóż okazało się, że fotografia tak naprawdę jest fejkiem i grubą manipulacją. Twarz żony księcia Williama miała być przeklejona z okładki Vogue’a, do której pozowała w 2014 roku. Kate odniosła się do tych spekulacji publikując w portalu X oświadczenie, że:

jak wielu amatorskim fotografom mi też zdarza się eksperymentować z Photoshopem.

Od tego momentu fani Rodziny Królewskiej, ale nie tylko, bo też setki internatów szczególnie na Tik Toku zaczęło prowadzić prowadzić prywatne śledztwo pod tytułem „gdzie jest, i co się dzieje z Kate Middleton?!”. Oto kilka teorii, które opanowały internet. Niektóre wydają się kosmiczne, ale kilka sprawia wrażenie naprawdę sensownych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

 

Może też cię zainteresuje:
7 najważniejszych kobiet monarchii brytyjskiej – rozwody, skandale i inne ciekawostki?

 

Księżna przeszła operację, potem zniknęła

Teoria zdrowotna

Według niej, Kate miałaby być w śpiączce po operacji brzucha, której poddała się w na początku roku. Kiedy 17 stycznia pojawiła się w szpitalu, gdzie miał odbyć się zabieg, Pałac Buckingham wydał specjalne oświadczenie, w którym poinformował, że Księżna Walii będzie musiała powstrzymać się od swoich obowiązków i publicznego pojawia się aż do Wielkanocy. W tej teorii jak ma razie prawdą jest tylko informacja o operacji, śpiączka to chyba jak to mówią Anglicy „little too much”.

Teoria z sobowtórem

Tutaj pole do plotek dało zdjęcie opublikowane w ostatni weekend przez dziennik „The Sun”, na którym widzimy księcia Williama na zakupach z kobietą łudząco podobną do Katarzyny. Słowo „łudząco” jest kluczowe, ponieważ internauci od razu stworzyli teorię spiskową , że to na pewno nie jest Kate Middleton, tylko jej sobowtór. Głos w sprawie zabrała też niejaka Heidi Aagan, która uważana jest za sobowtóra przyszłej królowej Anglii. W wywiadzie dla dziennika „The Mirror” powiedziała między innymi:

Kiedy zostało zrobione to zdjęcie, byłam akurat w pracy więc to na 100 procent nie jestem ja.

Internauci oczywiście jej nie uwierzyli, bo i tak wiedzą swoje.

Teoria idiotyczna

Kate Middleton zniknęła z przestrzeni publicznej ponieważ bierze udział w brytyjskim show telewizyjnym „The Mask Singer”. To taka trochę „Twoja twarz brzmi znajomo”, tylko, że nie widzimy twarzy. W każdym odcinku występuje zamaskowana postać, która śpiewa piosenkę i jury i publiczność musi odgadnąć kto kryje się za maską. Z reguły są to celebryci, ale raczej Kate Middleton nikt w tym programie nie zobaczy, nieważne jak bardzo będzie się upierał przy swojej teorii spiskowej.

Teoria straszna

Twórcy tej teorii spiskowej jadą po bandzie i twierdzą po prostu, że Księżna Kate nie żyje. Według nich operacja brzucha miała się nie udać i Pałac Buckingham robi wszystko żeby na razie ukryć tę informację przed opinią publiczną. W tej teorii niestety czuć niezdrową potrzebę przeżycia jeszcze raz tragedii i emocji związanych z Księżną Dianą.

Teoria rozwodowa

Tutaj do gry wkracza nowa postać – Rose Hambury. Arystokratka, dobra znajoma Kate i Williama, z którą ten miał mieć rzekomy romans. Według tej teorii rozwód książęcej pary jest w toku i dlatego Kate nie pokazuje się w przestrzeni publicznej. Teoretycznie, teoria miałaby największy sens, ponieważ w internecie krążą zdjęcia, na których widać, że William spogląda na piękną arystokratkę dość przychylnym okiem. Jednak nadal są to tylko i wyłącznie domysły i spekulacje mediów i tysięcy ludzi na całym świecie, którzy od trzech tygodni powtarzają jedno pytanie: Kate gdzie jesteś?

 

TAGI

absolwent aktorstwa na łódzkiej filmówce i dziennikarstwa na UW. Jego dwie największe pasje to kino i literatura, głównie sztuki Szekspira, których kolejne tłumaczenia kolekcjonuje. Pasjonat sportów walki. Jako dziennikarz pisał min. do dwutygodnika „Viva”, „Wysokich Obcasów”, dla portalu „Newoncesport”

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ