Saturday, May 25, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Katarzyna Zielińska ambasadorką marki Gatta

Katarzyna Zielińska ambasadorką marki Gatta

Katarzyna Zielińska została nową ambasadorką marki Gatta. Już niebawem pojawi się w wyjątkowej kampanii zrealizowanej z okazji 20-lecia firmy. Obok aktorki w reklamie zobaczymy także Beatę Tyszkiewicz oraz najpopularniejszą polską blogerkę – Julię Kuczyńską –

Katarzyna Zielińska ambasadorką marki Gatta

Katarzyna Zielińska ambasadorką marki Gatta / fot. materiał prasowy

Katarzyna Zielińska została nową ambasadorką marki Gatta. Już niebawem pojawi się w wyjątkowej kampanii zrealizowanej z okazji 20-lecia firmy. Obok aktorki w reklamie zobaczymy także Beatę Tyszkiewicz oraz najpopularniejszą polską blogerkę – Julię Kuczyńską – Maffashion.

Katarzyna Zielińska ambasadorką marki Gatta

Katarzyna Zielińska ambasadorką marki Gatta / fot. materiał prasowy

Gatta hucznie obchodzi swoje 20. urodziny. Z tej okazji przygotowuje kampanię, w której pojawią się nowe twarze marki, reprezentujące trzy pokolenia kobiet. Jedną z nich jest popularna aktorka teatralna i filmowa – Katarzyna Zielińska. Jest ona uosobieniem stuprocentowej kobiety i Polki – piękna, aktywna, ale przywiązana do tradycji. Z charakterem, bo Kasia jest prawdziwą góralką.

Marka Gatta kojarzy mi się z tradycją i dobrą jakością, a moim ulubionym produktem są kabaretki, w których tańczę w spektaklu Berlin 4:00 rano. Kojarzą mi się z ukochanymi przeze mnie latami 20. i 30. Zdecydowałam się na udział w kampanii, ponieważ Gatta to solidna polska firma i dlatego, że uwielbiam Beatę Tyszkiewicz – mówi Katarzyna Zielińska.

Każda z trzech bohaterek zaangażowanych w projekt reprezentuje inny styl. Kasia jest stuprocentową Polką – piękną i elegancką. Idealnie wpisuje się w naszą strategię i cieszymy się, że została twarzą naszej nowej kampanii – powiedziała Monika Kazimierczak, Marketing Manager Gatta.

Efekty sesji z udziałem Katarzyny Zielińskiej, Beaty Tyszkiewicz i Julii Kuczyńskiej, której autorem jest znany fotograf Wojtek Wojtczak, będzie można oglądać na początku października 2013.(źródło:materiał prasowy)

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Ania 2 października, 2013

    Pomysł na sejsę i połączenie trzech pokoleń rewelacyjny, polecamy równiez filmik z backstage http://www.celebryciwreklamie.pl/20-lat-marki-gatta-polaczyly-trzy-pokolenia/

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ