Monday, June 24, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Miss Polski 2012, ambasadorką specjalnej edycji kolekcji marki Pretty One (zdjęcia)

Miss Polski 2012, ambasadorką specjalnej edycji kolekcji marki Pretty One (zdjęcia)

Wysoka jakość materiałów, wygodne i unikatowe ubrania, profesjonalne doradztwo w sklepach - to opinia Katarzyny Krzeszowskiej o marce Pretty One. Miss Polski 2012 opowiada też Agnieszce Trusiewicz o kulisach udziału w konkursach piękności oraz swoich

Wysoka jakość materiałów, wygodne i unikatowe ubrania, profesjonalne doradztwo w sklepach – to opinia Katarzyny Krzeszowskiej o marce Pretty One. Miss Polski 2012 opowiada też Agnieszce Trusiewicz o kulisach udziału w konkursach piękności oraz swoich planach na przyszłość.

Katarzyna Krzeszowska Miss Polski 2012, ambasadorka specjalnej edycji kolekcji marki Pretty One

Zdjęcie 1 z 10

Katarzyna Krzeszowska / fot. materiał prasowy

Zapraszamy do przeczytania fragmentu wywiadu z Miss Polski 2012, Katarzyną Krzeszowską.

Pani zgłoszenie do konkursu było niejako niespodzianką. Czy może nam Pani opowiedzieć, jak do tego doszło, że zgłosiła się Pani na wybory Miss Polski?

Nigdy nie planowałam wziąć udziału w wyborach Miss. Namawiano mnie do tego bardzo długo, aż w końcu ktoś bardzo mi bliski zrobił pierwszy krok, wysyłając zgłoszenie internetowe. Tym sposobem etapowo, poprzez wybory regionalne Miss Małopolski, ćwierćfinał w Warszawie, półfinał w Kozienicach oraz finał w Płocku, wróciłam do domu z koroną Miss Polski. To niesamowita przygoda i dobra szkoła życia, która uczy pokory i cierpliwości. Wielką niespodzianką był dla mnie pierwszy i ostatni etap konkursu Miss Polski. Będę miło wspominała ten czas do końca życia.

[Not a valid template]

Zdecydowała się Pani współpracować z marką Pretty One, która dba teraz o wizerunek Miss. Co spodobało się Pani w ubraniach Pretty One?

Kolekcje Pretty One są unikatowe oraz bardzo dobre jakościowo, co – jak już wspomniałam – jest dla mnie szalenie ważne. Idealnie pasują do stylu Miss Polski. Ubrania te zawierają w sobie klasę i lekkość, pasują na każdą okazję, tę oficjalną oraz luźną. Dzięki temu ciężko popełnić  faux-pas. Sukienki są bardzo wygodne, a zarazem wyglądają pięknie, wiele osób z zainteresowaniem pyta mnie, skąd mam takie ładne ubrania. W sklepach pracują uśmiechnięte ekspedientki, które jak prawdziwe kreatorki mody zawsze dobrze doradzają krój i kolor do danego typu sylwetki oraz urody. Pretty One to bardzo pozytywny sklep.

Co zamierza Pani robić, gdy już przekaże Pani swoją koronę następczyni?

Chcę się rozwijać, dokończyć studia graficzne, podróżować, znaleźć pomysł na siebie i na swoje życie. Jestem osobą, która na życie patrzy pozytywnie. Myślę, że dam sobie radę i odnajdę się w przyszłości. Już do końca swoich dni zostanę Miss Polski 2012, postaram po części budować na tym swoje przyszłe plany, które oczywiście mam, ale nie chcę o nich mówić, bo często los na naszej drodze stawia tak zawiłe rzeczy, że życie może się znacznie odwrócić. Doświadczyłam tego na własnej skórze.(źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ