Tuesday, July 16, 2024
Home / Moda  / Design  / Katalog IKEA 2019

Katalog IKEA 2019

Zobacz, co nowego, co starego

Katalog IKEA 2019

Już jest nowy katalog IKEA 2019! / fot. materiały prasowe

IKEA Kraków rozpoczęła dystrybucję nowego Katalogu. W tym roku szwedzka sieć chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy i po raz pierwszy zamiast prezentacji wnętrz w podziale na ich funkcje, pokazuje aranżacje całych domów. W Katalogu IKEA 2019 znajdziemy jak zwykle mnóstwo inspirujących pomysłów i nowości, w tym zapowiedź kolekcji GRATULERA przygotowanej specjalnie na 75. lecie marki

 

Katalogi IKEA 2019 trafią do skrzynek blisko 450 tys. mieszkańców Krakowa, Wieliczki, Skawiny, Krzeszowic, Zabierzowa i Tarnowa. Kolejne 60 tys. zostanie rozdystrybuowane w sklepie. Każdy zainteresowany będzie mógł odebrać swoją kopię już od dnia startu dystrybucji, a nie – jak to było dotychczas – po jej zakończeniu.

IKEA. Niech Żyje Dom!

W poprzednich edycjach Katalogu IKEA prezentowała inspirujące aranżacje wnętrz w podziale na funkcje, np. sypialnię czy kuchnię. W tym roku koncepcja została zmieniona – pojawiły się aranżacje całych domów. IKEA zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko. Każdy z nich ma do opowiedzenia ciekawą historię, wypełnioną emocjami i marzeniami jego mieszkańców. Przestrzenie zostały zaprojektowane, uwzględniając potrzeby ludzi, którzy mogliby w nich zamieszkać, są pełne konkretnych pomysłów oraz opierają się na wnioskach i obserwacjach Raportu IKEA Życie w domu. Dzięki nim wiemy między innymi, że aż 49% ludzi uważa za główną przyczynę kłótni w domu odmienne spojrzenie na kwestię bałaganu i posiadanie zbyt wielu drobiazgów. Ponieważ w wielu domach toczą się potyczki między zwolennikami minimalizmu i miłośnikami „artystycznego” nieładu, nowy Katalog IKEA jest pełen pomysłów na pogodzenie potrzeb wszystkich domowników.

W tym roku koncentrujemy się na życiu w domu ze wszystkim, co się z tym wiąże: radościami, codziennymi wyzwaniami, ale i niekiedy smutkami. Wierzymy, że poprzez umiejętne zrównoważenie przestrzeni „ja” i „my”, wykorzystanie odpowiednich produktów i sprytnych rozwiązań można sprawić, by codzienne życie w domu stało się lepsze. Tegoroczne działania to także kontynuacja komunikacji „IKEA. Niech Żyje Dom!”. To wyraz radości ze wszystkich małych rzeczy, dzięki którym możemy dbać o nasz dom, a przez to o swoich bliskich i siebie

– mówi Filip Fiedorow, Dyrektor Marketingu IKEA Retail w Polsce.

Wyjątkowe nowości i zaskakujące kolekcje

Katalog IKEA 2019

Katalog IKEA 2019

Katalog IKEA 2019 jest pełen nowości na wielu płaszczyznach – od produktów, przez wzory i materiały. IKEA zależy na różnorodności nastrojów i inspiracji, aby wszyscy mogli znaleźć coś dla siebie oraz dla domu w każdym kolejnym sezonie.

W IKEA przez cały rok będą pojawiać się zaskakujące i różnorodne serie, w tym kolekcje specjalne, powstałe we współpracy z nieszablonowymi artystami. Już we wrześniu do sklepów zawitają oryginalne kolekcje FÖREMÅL i SAMMANHANG. Limitowana seria FÖREMÅL to rezultat współpracy IKEA z jednym z najbardziej uznanych szwedzkich artystów tworzących w szkle i ceramice, Perem B. Sundbergiem. Składa się ona z codziennych produktów o nietuzinkowym wyglądzie, takich jak pudełka do przechowywania, dywany, poszewki na poduszki, świeczniki czy intrygujące wazony. Z kolei SAMMANHANG to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. Seria pokazuje nowe oblicze rozwiązań IKEA do przechowywania. To zbiór produktów – od najmniejszych pudełek aż po meble, które w idealny sposób wyeksponują kolekcjonowane przez nas przedmioty. Wiosną i latem 2019 roku swoją premierę będzie miała miedzy innymi kolekcja ART EVENT oraz FREKVENS.

Podziękowanie IKEA za 75 lat wspólnego życia w domu

IKEA GRATULERA

IKEA GRATULERA / fot. materiały prasowe

2018 oznacza dla IKEA wyjątkowy jubileusz – mija 75 lat od momentu założenia marki przez Ingvara Kamprada. Wyjątkowym podziękowaniem IKEA za 75 lat wspólnego życia w domu będzie seria produktów vintage o ponadczasowym wzornictwie – GRATULERA. Z okazji jubileuszu do asortymentu powróci kilka złotych przebojów z lat 1950-1960, 1970-1980 oraz 1990-2000. Starannie wybrane ikony stylu będą pojawiać się w trzech różnych odsłonach i trzech momentach roku: w sierpniu, październiku oraz grudniu.

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Makrelka 20 września, 2018

    Przejrzałam sobie ostatnio ich katalog i szczerze powiedziawszy, podoba mi sie o wiele bardziej niż katalog jaki był w zeszłym roku.Mniej jest bieli, więcej tradycyji. Podobaja mi sie tutaj mocne barwy oraz powrót do natury, do naturalnego drewna….Ceny jednak sa z kolei zupełnie nieprzystosowane do tego co firma oferuje i moim zdaniem jednak powinny być niższe i to o wiele.

    Polecam zajrzeć sobie do Mebli Arkadius. Maja o wiele więcej ciekawszych wzorów;
    http://meblearkadius.pl/salon-z-jadalnia-w-bloku-jak-urzadzic/

    Poza tym na ich stronie na blogu jest wiele ciekawych pomysłów na aranżacje wnętrza.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / Katalog IKEA 2019
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ