Saturday, March 2, 2024
Home / Kultura  / Stund-upowy Dzień Kobiet

Stund-upowy Dzień Kobiet

Na jednej scenie: Wiolka Walaszczyk, Ewka Błachnio, Ewa Stasiewicz, Paulina Potocka, Iza Kała

4. Stund-upowy Dzień Kobiet / fot. materiały prasowe

9 marca 2018 r. – jak co roku – najciekawsze, najzabawniejsze polskie artystki na jednej scenie. Będą zarówno „weteranki” imprezy jak i debiutantki! Różnią się temperamentem, poglądami, długością włosów i wzrostem. Łączy je inteligentny humor, piękno i zawadiacka bezpośredniość. Niektóre tańczą, niektóre śpiewają, tego wieczoru wszystkie – gadają!

4. Stund-upowy Dzień Kobiet / fot. materiały prasowe

Na jednej scenie: Wiolka Walaszczyk, Ewka Błachnio, Ewa Stasiewicz, Paulina Potocka. Po raz pierwszy na Stand-upowym wystąpi też Gość specjalny: Katarzyna Nosowska! Całość poprowadzi Iza Kała.
Szykujcie się na niezapomniany wieczór – jedyny taki w Polsce!
Program przeznaczony wyłącznie dla widzów pełnoletnich.
Czas trwania : ok. 120 minut

STAND-UPOWY DZIEŃ KOBIET
To impreza cykliczna, która promuje kobiety w stand-upie. Jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce i na mapie imprez stand-upowych. Tego wieczora na scenie występują wyłącznie kobiety. Od trzech lat impreza przyciąga coraz szerszą publiczność, zbierając świetne recenzje. Jest dowodem, że kobiety zapewniają pełny program rozrywkowy na najwyższym poziomie w sztuce przypisywanej w Polsce praktycznie wyłącznie mężczyznom.

 

ODCINEK 8- ostatni. Wiem, że nuda.. Oddalam się na dłużej. Spróbujcie nie wędrować w ocenach zbyt daleko. Każdą z osób pojawiających się w bajce- szanuję i lubię. Ślę ukłony i pozdrowienia!

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

CO: 4. Stund-upowy Dzień Kobiet
GDZIE:  Klub Studio, Kraków
KIEDY: 9 marca 2018 g.20.00
Więcej na FB

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ