Home / Inne  / Fotogaleria  / Karolina Pytlos: bunt w Top Model 2

Karolina Pytlos: bunt w Top Model 2

Po tym jak Dawid Woliński sprawdzał w Top Model 2 czy biust jednej z modelek nie jest wypełniony sylikonem, Karolina Pytlos postanowiła zrezygnować z programu

karolina pytlos

karolina pytlos

karolina pytlos

Karolina Pytlos - ostro zareagowała, gdy w Top Model 2 Dawid Woliński sprawdzał czy biust jednej z modelek nie jest wypełniony sylikonem

Zrezygnowała z programu Top Model 2 – teraz buntuje się przeciwko dyskryminującemu traktowaniu kandydatek na modelki. Przedstawiamy sylwetkę Karoliny Pytlos.

Pamiętacie konkurs Miasta Kobiet na stylizację Né Comme Ça? Modelka, która pozowała do sesji zdjęciowych marki to znana z Top Model TVN Karolina Pytlos. Oficjalnie z powodów zdrowotnych – Karolina Pytlos zrezygnowała z dalszego udziału w drugiej edycji programu Top Model – zostań modelką.

Podczas jednego z odcinków członek jury, projektant Dawid Woliński postanowił empirycznie przekonać się, czy biust jednej z kandydatek na supermodelkę to rzeczywiście wyłącznie dzieło matki natury. Afera, która wybuchła po tym incydencie wywołała żywą dyskusję na temat granicy przyzwoitości, do której niebezpiecznie zbliżały się ostatnie odcinki Top Model 2. Fora internetowe zawrzały – internauci, dla których Woliński przedtem był głównie znanym projektantem i gejem, żywo komentowali jego zachowanie. W debacie zabrała głos także sama Karolina Pytlos, mówiąc o dyskryminacji i seksistowskim podejściu prowadzących w stosunku do kandydatek na modelki.
Karolina sporo ryzykowała taką wypowiedzią, jednak biorąc pod uwagę jej dokonania na polu modelingu – raczej nie powinna się obawiać o swoją karierę. Dziewczyna ma na swoim koncie liczne osiągnięcia, jak kontrakty w Chinach i Mediolanie. Swoją twarzą promowała galerie handlowe we Wrocławiu i Poznaniu, a także współpracowała z wieloma markami odzieżowymi, salonem sukien ślubnych Bellissima & Annais Bridal oraz salonem fryzjerskim Unique.

Aleksandra Lipnicka

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Czemu pytam?

Chcę być informowany/a o odpowiedziach