Thursday, February 29, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Karolina Pisarek coraz wyżej wśród 100 najpiękniejszych twarzy świata

Karolina Pisarek coraz wyżej wśród 100 najpiękniejszych twarzy świata

Kobieta ciężką pracą osiągnęła niesamowity sukces

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek osiągnęła kolejny sukces / źródło: "Girl power. Nie odkładaj marzeń na jutro!" fot. Aldona Kaczmarczyk

Karolina Pisarek to polska modelka, która już w wieku 24 lat może pochwalić się ogromnymi sukcesami na koncie. W 2021 roku nie tylko wydała swoją książkę, ale także po raz czwarty zaistniała na prestiżowej liście TC Candler – The 100 Most Beautiful Faces of 2021.

Kariera Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek urodziła się w 1997 roku w Szczecinku. Ogromną popularność dał jej udział w piątej edycji programu Top Modela także w programie Ameryka Express. Tata modelki przez wiele lat pracował za granicą, a jej mama w Polsce. Karolina przeprowadzała się kilka razy w swoim życiu. Wzięła udział w wielu luksusowych kampaniach modowych, została też twarzą Miami Fashion Week na Florydzie. W 2021 roku wydała książkę Girl Power. Nie odkładaj marzeń na jutro!, która opowiada o jej życiu, problemach jakich doświadczała jako młoda i nastoletnia dziewczyna, a także o swojej drodze na szczyt. Książka zawiera wiele rad dla osób, które dopiero rozpoczynają karierę i nie wiedzą, jak pokierować swoim życiem. Karolina opowiada też o początkach w programie Top Model i przytacza wiele ciekawych i motywujących historii.

(…) Ktoś z organizatorów dał mi do wypełnienia kwestionariusz. Były tam różne ogólne dane, ale zapamiętałam jedno pytanie: Czy masz jakieś problemy? Wpatrywałam się w to pytanie i w głowie pojawiły mi się wspomnienia wszystkich tych momentów, kiedy byłam wyzywana, wyśmiewana, gdy miałam depresję, problemy z pieniędzmi. To pytanie dotknęło czegoś bardzo bolesnego. I wtedy napisałam, że nie mam żadnych problemów, chcę zdobywać świat swoim uśmiechem. To był przełom – pisze w swojej książce. 

Niepowodzenia i przykre sytuacje, jakie spotkały Karolinę na początku jej życia nie odebrały jej woli walki. Gdy wzięła udział w castingu do programu Top Model miała zaledwie siedemnaście lat. Dziś modelka do swoich licznych sukcesów może dodać 29. miejsce na prestiżowej liście TC Candler – The 100 Most Beautiful Faces of 2021.

Karolina Pisarek na liście The 100 Most Beautiful Faces of 2021

Lista TC Candler, na której znajdują się najpiękniejsze twarze świata współtworzona jest przez niezależnych krytyków. Powstaje od 1990 roku, a dziś podczas wyborów pod uwagę brane są między innymi sugestie internautów. Na liście każdego roku znajdują się osoby z całego świata, reprezentujące różne kultury oraz typy urody. Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy raz, gdy polska modelka Karolina Pisarek znalazła się na tej liście. W roku 2018 zajęła 91 miejsce, rok później awansowała już na 50. pozycję, z kolei rok 2020 przyniósł jej miejsce 40. Tym razem jest jeszcze wyżej!

To ogromne wyróżnienie znaleźć się na 29 miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata ❤️ Zaszczyt, że mogę reprezentować Nasz kraj 🇵🇱❤️ Dziękuję Wam za wsparcie. To dzięki Wam mam siłę do działania. Sprawiacie, ze moje życie jest jeszcze bardziej kolorowe ! Rok 2021? Zdecydowanie jeden z najlepszych w moim życiu 😍🥰 – pisze na swoim profilu na Instagramie. 

Pod nazwiskiem Karoliny na liście widnieje uzasadnienie: Positive vibes creator, czyli twórca pozytywnych wibracji. W tegorocznym zestawieniu pierwsze miejsce zajęła raperka k-popowego zespołu Blackpink, Lisa (Lalisa Manobal). Na drugim miejscu znalazła się Emilie Nereng, na trzecim – Halima Aden. Na liście znalazła się także Natalie Portman, Gal Gadot czy też Emma Watson. Trzymamy kciuki za Karolinę, by w kolejnych latach znalazła się na podium.

 

Zobacz także: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki doczekali się nowego członka rodziny. Jak ma na imię?

Dziennikarka z ambicjami, masą pozytywnej energii i tuzinem pomysłów. Interesuje się modą, psychologią i radiem. Prowadzi media społecznościowe. Otwarta na wszelkie nowości, nie boi się pająków, samotnych podróży ani ciekawych wyzwań.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ