Monday, April 22, 2024
Home / Akcje Miasta Kobiet  / Złote Ręce Krakowa: Karolina Kuśnierz

Złote Ręce Krakowa: Karolina Kuśnierz

Poznajcie ekspertkę od uśmiechu, która dzieli swoje serce sprawiedliwie między stomatologię i medycynę estetyczną

Karolina Kuśnierz

dr Karolina Kuśnierz z Dental4You / fot. archiwum własne

Dr Karolina Kuśnierz Dental4You / fot. archiwum własne

Dzieli swoje serce sprawiedliwie między stomatologię i medycynę estetyczną. Specjalizuje się w kreowaniu pięknego uśmiechu, którego sama jest najlepszą wizytówką. Uczy się i sama jest wykładowcą. Wierzy w to, co robi

 

Kim jesteś i czym się zajmujesz zawodowo?

 

Dr Karolina Kuśnierz: Jestem lekarzem dentystą z powołania. To miłość. Moją pasją jest medycyna estetyczna. Te dwie specjalizacje idealnie się uzupełniają. 

 

Jaką drogę przebyłaś, by dotrzeć do punktu, w którym jesteś?

 

Dr Karolina Kuśnierz: Ukończyłam stomatologię na kierunku lekarsko-dentystycznym na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i studia podyplomowe z medycyny estetycznej dla lekarzy na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Zdobyłam II. miejsce w woj. małopolskim w Plebiscycie Dentysta Roku 2017. Poza leczeniem stomatologicznym zajmuję się medycyną estetyczną. To jeden ze sposobów poprawy jakości życia. Chcę, by każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie w moim gabinecie. Pozytywne reakcje, a niekiedy i łzy wzruszenia tylko motywują mnie do dalszego rozwijania się. Dzięki uznaniu światowego autorytetu w dziedzinie estetyki twarzy profesora Ezio Costa uzyskałam tytuł Master. Ukończyłam cykl certyfikowanych szkoleń w ramach Włoskiego Instytutu Estetyki Twarzy zatwierdzonych przez ANDI (Włoskie Stowarzyszenie Lekarzy Stomatologów), oraz POIESIS (Międzynarodowe Towarzystwo Połączonych Nauk Estetycznych Wewnątrz- i Wokółustnych).

 

W czym się specjalizujesz?

dental4you, karolina kuśnierz

Dr Karolina Kuśnierz zdobyła II miejsce w woj. małopolskim w Plebiscycie Dentysta Roku 2017 / fot. Monika Kutkowska

 

Dr Karolina Kuśnierz: Specjalizuje się w tworzeniu pięknego uśmiechu. Najpierw zęby, potem usta. Projektowanie uśmiechu, licówki, korony pełnoceramiczne, kropla kwasu hialuronowego i botoksu działają cuda. Najważniejsze jest nie zmieniać, a jedynie podkreślić to, co mamy najlepsze i najładniejsze. 

 

Co uznajesz za swój największy sukces (zawodowy i nie tylko)?

 

Dr Karolina Kuśnierz: Stworzenie kliniki stomatologicznej, gdzie pracuję ze wspaniałym zespołem pasjonatów stomatologii. Codziennie przywracamy ludziom uśmiech. 

 

Kto cię inspiruje?

 

Dr Karolina Kuśnierz: Inspirują mnie silne i inteligentne kobiety, które znają swoją wartość. Idą pod prąd pomimo przeciwności losu. 

 

Jakie są twoje supermoce (albo w czym uważasz, że jesteś po prostu dobra)?

 

Dr Karolina Kuśnierz: Przywracam pewność siebie. Nowy uśmiech, nowe usta. Delikatnie podkreślone, miękkie i nawilżone. Efekty leczenia są bardzo naturalne. O to chodzi.

 

Najlepsza rada jaką otrzymałaś i przekazałabyś dalej? (dotycząca tego czym się zajmujesz albo zawodowa albo po prostu życiowa)

karolina kuśnierz stomatolog

Dr Karolina Kuśnierz dzieli swoje serce sprawiedliwie między stomatologię i medycynę estetyczną / fot. archiwum własne

 

Dr Karolina Kuśnierz: Nie bój się stanąć w obronie tego, w co wierzysz, nawet jeśli oznacza to, że stoisz sam. 

 

Plany na przyszłość? W jakim kierunku chcesz się rozwijać?

 

Dr Karolina Kuśnierz: Cały czas się uczę. Jeżdżę na kursy, konferencje. Stomatologia niesamowicie się rozwija. Zależy mi, by być na bieżąco z wiedzą i praktyką. Prowadzę również szkolenia z medycyny estetycznej dla lekarzy. Jestem wykładowcą. Kocham to. 

 

Ulubione miejsca w Krakowie (np. do jedzenia/ spotkań/ na spacer)?

 

Dr Karolina Kuśnierz: Ulubiony Kazimierz. Atmosfera, muzyka i pyszne jedzenie. Wielokulturowe spojrzenie na świat. 

 

Co daje ci daje energię, radość, chęć życia?

 

Dr Karolina Kuśnierz: Moja rodzina, gotowanie, muzyka.

 

Jakie Twoje cechy pomagają ci w pracy i życiu, a jakie ci je utrudniają?

 

Dr Karolina Kuśnierz: Jestem niepoprawną optymistką. 

 

Masz jakieś swoje triki/rady związane z tym, czym się zajmujesz zawodowo (albo po prostu ułatwiające życie), którymi chciałabyś się podzielić z innymi kobietami?

 

Dr Karolina Kuśnierz: Codziennie nakładam krem z filtrem niezależnie od pory roku. Stosuje 2-3 razy w tygodniu peeling do ust. Sposób jest bardzo prosty: łyżeczka miodu, łyżeczka oleju kokosowego, łyżka brązowego cukru, kilka kropli soku z cytryny. Niesamowicie wygładza usta. 

 

Masz ulubione zabiegi, sposoby na poprawianie urody?

 

Dr Karolina Kuśnierz: Ulubionym zabiegiem jest Biorewitalizacja skóry twarzy. Super nawilża, wygładza. Skóra się robi miękka i delikatna. Zabieg jest bezbolesny, a efekt satysfakcjonujący. 

 

Jaka rolę spełniają kobiety w twoim życiu?

 

Dr Karolina Kuśnierz: Są ważne i potrzebne. Dostaję od nich zaufanie, miłość i wsparcie. Moja mama, siostra, córeczka, teściowa, przyjaciółka i moje wspaniałe pacjentki. Dają mi nieustającą inspirację do rozwoju i działania. 

 

Jako Miasto Kobiet realizujemy wiele projektów, mających za zadanie aktywizować kobiety i dawać im siłę do działania. Czego, jako kobieta sukcesu, mogłabyś nauczyć nas i nasze czytelniczki?

Dr Karolina Kuśnierz:
Bądź samodzielna, walcz o miłość i szczęście.
Ucz się, bo tego potrzebujesz.
Ucz się, bo wiedza to moc.
Ucz się, bo nikt Ci tego nie zabierze.
Ucz się, jeśli chcesz wiedzieć więcej.
Ucz się, bo to sprawia, że jesteś lepsza.

 

Gdzie cię znajdziemy? Podziel się z nami swoim adresem strony internetowej, bloga, kanałów społecznościowych lub tym stacjonarnym.

 

Dr Karolina Kuśnierz: Można mnie znaleźć na www.karolinakusnierz.pl, na Instagramie: dr_karolina_kusnierz, na Facebooku: Medycyna Estetyczna dr Karolina Kuśnierz oraz na stronie mojego gabinetu www.dental4you.pl (Dental4You, Kraków, Nowa Huta os. Szkolne 4/1).

 

 

??? #focus #on #filler #soon #next #level #course #for #doctors #hialuronicacid #lipaugmentation #lipfillers #volumetria #botox #trainer #lecturer #stomygen #dental4you #aestheticmedicine #dentist #dentalclinic #karolinakusnierz

Post udostępniony przez dr_karolina_kusnierz (@dr_karolina_kusnierz)

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • visit link 6 stycznia, 2020

    I¡¦m not positive where you are getting your information, however good topic. I needs to spend some time learning much more or working out more. Thanks for excellent info I used to be searching for this information for my mission.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ