Wednesday, July 24, 2024
Home / Uroda  / Pokaż piersi na ulicy!

Pokaż piersi na ulicy!

Okazały biust wystawiony na widok w miejscu publicznym to nie prowokacja ani ekshibicjonizm, ale wyraz prawdziwej miłości i świadomości.

Jak karmić piersią, fot. materiały prasowe ZIABAQLU

Jak karmić piersią, fot. materiały prasowe ZIABAQLU

Jak karmić piersią, fot. materiały prasowe ZIABAQLU

Jak karmić piersią, fot. materiały prasowe ZIABAQLU

Okazały biust wystawiony na widok w miejscu publicznym to nie prowokacja ani ekshibicjonizm, ale wyraz prawdziwej miłości i świadomości.


PIERŚ DO PRZODU!

Niezależnie od poglądów religijnych czy przekonań światopoglądowych, w naturalnej bliskości między kobietą, a jej nowonarodzonym dzieckiem nie ma miejsca na tabu. Mimo to w czasach, gdy nagość kobiety jest pretekstem do reklamy mydła, a projektanci plażowych bikini prześcigają się w minimalizmie, jedna z warszawskich galerii odmówiła wystawienia zdjęć karmiących matek! Momentalnie spotkało się to z protestem kobiet, które zorganizowały akcję publicznego karmienia na jednej ze stacji metra.

NIC ZŁEGO!

O tym jak ważne jest to, by dziecko otrzymywało pokarm zawsze wtedy, gdy tylko poczuje głód, mówią także lekarze, którzy zalecają przynajmniej 6-miesięczny okres karmienia piersią – zarówno ze względu na prawidłowy rozwój dziecka jak i zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa.

W pierwszych miesiącach życia, kiedy nie można ustalić określonej pory karmienia, podawanie piersi na żądanie nie powinno wzbudzać kontrowersji i głosów oburzenia, ale raczej pochwałę i szacunek dla poświęcenia i oddania kobiety. Czasy, w których matka karmiła dziecko według zaleceń lekarza równo co 3 godziny, na szczęście, już dawno minęły. W niepamięć odchodzi też powoli model matki, która przytłoczona obowiązkami związanymi z nowonarodzonym dzieckiem, spędzała cały czas w domu.

Zakazy zabraniające karmienia piersią w miejscu publicznym funkcjonują tylko w ludzkiej podświadomości. Kobiety czują się zbyt skrępowane, by karmić piersią dziecko w restauracji, parku, sklepie, pod obstrzałem zdezorientowanych spojrzeń przypadkowych ludzi.

Dla wszystkich aktywnych, nowoczesnych i świadomych swojego macierzyństwa mam, które nie mają oporów, by karmić swoje pociechy w miejscach publicznych marka ZIABAQLU, zaprojektowała specjalną odzież umożliwiającą bardziej komfortowy i dyskretny dostęp do piersi.

Właścicielka marki ZIABAQLU, Natalia Orłow-Ostrowska, doskonale rozumie, że zaprojektowane przez nią kreacje muszą także spełniać kryteria modowe i odpowiadać najnowszym trendom na rynku. Wszystki bluzki, tuniki i t-shirty ZIABAQLU zostały zaprojektowane tak, by odpiąć tylko jedną z dwóch części dekoltu, co pozwala na dyskretny a równocześnie swobodny dostęp do piersi w każdym niezbędnym do tego momencie i miejscu, bez ryzyka wzbudzania niepotrzebnych kontrowersji.

Dodatkowo dolna część przodu kreacji jest lekko zmarszczona i pomaga ukryć niedoskonałości figury poporodowej. Mnogość kolorów i fasonów pozwala łatwo wybrać model pasujący do typu kolorystycznego kobiety i budowy sylwetki. W takim stroju mama karmiąca może pozostać sobą – nawet, gdy ssie ją mały głód – a właściwie głodomór.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • sahabat qq 5 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Information to that Topic: miastokobiet.pl/karmienie-piersia/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ