Saturday, June 22, 2024
Home / Rozwój  / Biznes  / Karcher Puzzi 10/1 – hit 2024 roku wśród przystępnych cenowo odkurzaczy piorących?

Karcher Puzzi 10/1 – hit 2024 roku wśród przystępnych cenowo odkurzaczy piorących?

Wielozadaniowy

Karcher Puzzi 101

fot. materiał Partnera

Skuteczne i efektywne odkurzacze piorące są bardzo kosztowne, a tym samym w praktyce, trudno dostępne dla konsumentów – klientów prywatnych. Sytuacja ta uległa zmianie wraz z zaprezentowanie nowoczesnego urządzenia wysokiej klasy, oferowane w korzystnej cenie. Odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/1, bo o nim właśnie mowa, łączy trzy zalety w jednym produkcie – wydajność, wszechstronność i niską cenę. Nie dziwi zatem fakt, że wielu profesjonalistów uznaje go za najlepszy wybór w 2024 roku

 

Odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/1 – garść informacji technicznych

Odkurzacze piorące Karcher Puzzi 10/1 nie trafiły na listę hitów bez powodu. Urządzenie charakteryzuje się bowiem wysoką mocą turbiny, sięgającą 1250 W, co zapewnia wysoką efektywność czyszczenia oraz ponadprzeciętną wydajnością spryskiwania, która wynosi aż 1 l/min przy ciśnieniu 1 bar. Połączenie tych dwóch cech umożliwia skuteczne i głębokie czyszczenie powierzchni z najbardziej uporczywych zabrudzeń.
Zbiorniki; jeden o pojemności 10 l na czystą wodę i 9 l na brudną wodę, umożliwiają operatorowi długotrwałą pracę bez konieczności ich częstego opróżniania i napełniania. Na mobilność natomiast wpływ mają kompaktowe wymiary urządzenia (530 x 330 x 440 mm) oraz jego stosunkowo niska waga (16,4 kg).

W czym sprawdzi się odkurzacz Karcher Puzzi 10/1? Zastosowania

Odkurzacz Karcher Puzzi 10/1 jest doskonałym narzędziem do profesjonalnego czyszczenia różnych powierzchni. Jego wszechstronność potrafi mile zaskoczyć, sprawdzi się bowiem w:

• utrzymaniu hoteli – Puzzi 10/1 Karcher stanowi idealne rozwiązanie do odświeżania dywanów i tapicerek w pokojach hotelowych, i pomoże zapewnić wysoki standard czystości i higieny dla gości;
• pielęgnacji powierzchni biurowych – skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia z wykładzin podłogowych oraz mebli biurowych, co przyczynia się do utrzymania profesjonalnego wyglądu przestrzeni pracy;
• transporcie i logistyce – Karcher odkurzacz piorący Puzzi 10/1 zapewnia efektywne czyszczenie tapicerki w pojazdach komunikacji publicznej i samochodach firmowych.

fot. materiał Partnera

Odkurzacz Karcher Puzzi 10/1 dostępny w ErpixKarcher24.pl dzięki swojej wydajności, wszechstronności i kompaktowym wymiarom, jest narzędziem, które z łatwością spełni oczekiwania nabywców.

Jakie zalety i przewagi ma Karcher – odkurzacz piorący Puzzi 10/1?

Karcher Puzzi 10/1 to urządzenie wysokiej klasy i, choć cena jego zakupu wcale na to nie wskazuje, ma kilka zalet stawiających go na najwyższej pozycji wśród rozwiązań konkurencyjnych. Jedną z nich jest kompletny zestaw sprzedażowy, dzięki któremu nabywca może rozpocząć pracę za jego pomocą w zasadzie od razu. Zestaw akcesoriów, w tym ssawki do tapicerki i szczelinowe, koła transportowe, filtry, uchwyty i węże o podwyższonej elastyczności, ułatwią przejście od zakupu, do eksploatacji.

 

Kolejną przewagą Puzzi 10/1 jest wysoka jakość wykonania. Zastosowanie nowoczesnych tworzyw sztucznych oraz szczelnego, monolitycznego korpusu, to gwarancja wieloletniego użytkowania, bez obaw o wystąpienie uszkodzeń mechanicznych w obrębie jego konstrukcji.

Czy Puzzi 10/1 Karcher to dobry wybór w swojej cenie?

Tak! Odkurzacze Karcher Puzzi 10/1 są dobrym wyborem w swojej kategorii cenowej, głównie ze względu na zaawansowane funkcje techniczne, bezpieczeństwo eksploatacji i wysoką wydajność – cechy, które zazwyczaj idą w parze jedynie w znacznie w droższych modelach.
Urządzenie cechuje kapitalna relacja jakości do ceny, co czyni go atrakcyjnym wyborem nie dość, że dla profesjonalistów, to także dla wymagających użytkowników, którzy wykorzystają je w warunkach domowych. Przejrzyj także przeznaczone do Karcher Puzzi 10/1 akcesoria, które rozszerzą jego użyteczność.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ