Tuesday, June 25, 2024
Home / Kultura  / Sposób na udane życie? Ruszyły zapisy na wydarzenia Kampanii EkoBycie

Sposób na udane życie? Ruszyły zapisy na wydarzenia Kampanii EkoBycie

20 kwietnia w warszawskim „Traffic Clubie” odbędzie się pierwsze z cyklu wydarzeń edukacyjno-rozrywkowych zachęcających do zwiększenia poziomu zadowolenia i szczęścia w życiu. Na wydarzeniu pojawi się Monika Mrozowska, aktorka i propagatorka zdrowego stylu życia. Kolejne

Kampania "EkoBycie"

20 kwietnia w warszawskim „Traffic Clubie” odbędzie się pierwsze z cyklu wydarzeń edukacyjno-rozrywkowych zachęcających do zwiększenia poziomu zadowolenia i szczęścia w życiu. Na wydarzeniu pojawi się Monika Mrozowska, aktorka i propagatorka zdrowego stylu życia. Kolejne spotkanie 18 maja w Krakowie.

Kampania "EkoBycie"

Kampania „EkoBycie” / fot. materiał organizatora

Poprzez warsztaty i działania edukacyjne organizatorzy w przewrotny sposób chcą nakłonić Polaków do zwiększenia poziomu zadowolenia z życia i aktywnej postawy wobec osiągania szczęścia. W trakcie wydarzenia będą zachęcać do przełączenia się na „EkoBycie” – nowy styl życia, zapewniający szczęście i spełnienie poprzez dbanie o swój „wewnętrzny ekosystem” (życiową energię, symbiotyczne relacje, ekologiczne cele) już od wczesnego dzieciństwa.

Pozytywny Egoizm sposób na udane życie?

Kampania oraz wydarzenie ukażą ekologiczność w nowym, głębszym rozumieniu, która polega nie tylko na dbaniu o trawniki, sortowaniu śmieci czy oszczędzaniu wody i energii, ale przede wszystkim na przeniesieniu uwagi z zewnątrz (kariera, pieniądze, opinie ludzi, otoczenie fizyczne) na siebie i własną relację z otoczeniem! Dr Tomasz Skalski (koordynator merytoryczny Kampanii, socjolog Uniwersytetu Śląskiego, filozof, coach) tę postawę nazywa Pozytywnym Egoizmem.

Pozytywny Egoizm polega na poznawaniu samego siebie i budowaniu poczucia życiowego „ugruntowania” od środka, zamiast od zewnątrz. Porządkowanie i poprawianie świata nie może się udać, jeśli w naszym życiu panuje bałagan. Budowa mniej toksycznego świata musi zacząć się od usunięcia toksyn z wnętrza. I to zarówno dosłownie, jak i metaforycznie: toksyczne myśli, emocje i relacje wyrządzają, bowiem zło równie skutecznie, co chemikalia – mówi Tomasz Skalski

Rozwój i rozrywka mogą iść w parze!

Gościem specjalnym warszawskiego wydarzenia będzie Monika Mrozowska – aktorka i propagatorka zdrowego stylu życia

Gościem specjalnym warszawskiego wydarzenia będzie Monika Mrozowska – aktorka i propagatorka zdrowego stylu życia / fot. materiał organizatora

Gościem specjalnym warszawskiego wydarzenia będzie Monika Mrozowska – aktorka i propagatorka zdrowego stylu życia – która przygotuje kulinarną niespodziankę i zdradzi swoje sposoby na pozyskiwanie energii do działania.

Ponadto uczestnicy wezmą udział w interaktywnym warsztacie marki tołpa,® „mała wielka pielęgnacja, czyli jak wydawać mniej na kosmetyki”.

Każdy będzie mógł również skorzystać z indywidualnych porad dermokonsultantek i dietetyków, a także otrzyma prezenty od partnerów strategicznych Kampanii – zestaw kosmetyków o wartości 50 zł od marki tołpa.® oraz produkty marki Gomar Pińczów.

Centralnym punktem programu będą warsztaty promujące świadomy i zdrowy styl życia, które poprowadzi dr Tomasz Skalski – coach, trener, filozof.

Uczestnicy m.in. poznają techniki zarządzania wewnętrzną energią i budowania automotywacji do działania; zdobędą umiejętności tworzenia partnerskich relacji i radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych a także dowiedzą się, w jaki sposób stawiać sobie ekologiczne cele i usuwać mentalne blokady.

Informacje organizacyjne:

20 kwietnia Warszawa, Traffic Club ul. Bracka 25, godzina 10.00-17.00

18 maja Kraków 10.00-17.00

Zapisz się teraz: KLIKNIJ

Zapłać: KLIKNIJ

Inwestycja: 37 zł Zysk: bezcenne

Kampania społeczna ma charakter non – profit. Opłata 37 zł przeznaczona jest na działania organizacyjne, tj. zapewnienie serwisu kawowego i przekąsek podczas wydarzenia.

Szczegóły: www.pozytywnyegoizm.pl lub tel: 32 209 52 87

pod naszym patronatem 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ