Thursday, April 25, 2024
Home / Kultura  / Kampania społeczna „Nakarm zwierzaka ze schroniska” powraca!

Kampania społeczna „Nakarm zwierzaka ze schroniska” powraca!

Ciężko wyobrazić sobie bardziej pozytywną społeczną inicjatywę. Ludzie zwierzętom.

kampania społeczna na rzecz zwierząt celebryci

Agnieszka Mrozińska i Roberta Rozmus / fot. materiały prasowe

Rusza druga edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej pod nazwą „Nakarm zwierzaka ze schroniska”! Akcja, której celem jest pozyskanie finansowego wsparcia dla schronisk i fundacji pro zwierzęcych z całej Polski,wystartowała w poniedziałek, 27 czerwca.

nakarm zwierzaka ze schroniska kampania

Bardzo pozytywna kampania, do której powinnaś dołączyć 🙂 ! / fot. materiały prasowe

W czasie trwania akcji „Nakarm zwierzaka ze schroniska”, tj. między 27 czerwca a 25 lipca, na stronie platformy MojaKampania.pl będzie można kupić koszulki oraz torby płócienne promujące kampanię. Prawie 70% kwoty ze sprzedaży zostanie przekazane na rzecz jednej z około 100 organizacji będących beneficjentami kampanii. Tradycyjnie już, na potrzeby akcji przygotowane zostały dwa designerskie wzory do wyboru. Rysunkowe postaci psa oraz kota, zerkających znad pustej miski dostępne będą w wersji damskiej, męskiej oraz w rozmiarach dziecięcych.

W 2015 roku, podczas pierwszej edycji „Nakarm zwierzaka ze schroniska” udało się uzbierać dla fundacji charytatywnych oraz schronisk aż 58 260 zł! Dzięki tym funduszom, udało się dokarmić bezpańskie psy i koty przebywające na terenie schronisk oraz lecznic w całej Polsce. Kolejna edycja kampanii, która rozpoczełą się 27 czerwca. Swoje wsparcie zadeklarowali już celebryci Agnieszka Mrozińska oraz Robert Rozmus.

„Nakarm zwierzaka ze schroniska” już druga akcja w ramach MojaKampania.pl w jakiej biorę udział. Ponownie zachęcamy do zakupu koszulek, z których zysk częściowo zostanie przekazany na pomoc zwierzakom. Kochani, do dzieła, kupujcie koszulki, noście je z dumą i tym samym pomagajcie!” – mówi Agnieszka Mrozińska, aktorka, producenta filmowa i telewizyjna.

Każde ze zwierząt znajdujących się w schronisku ma za sobą bolesną historię. Pomimo smutnych doświadczeń z człowiekiem, tysiące bezpańskich psów i kotów czekają na swój nowy, kochający dom. Zanim to jednak nastąpi, akcja „Nakarm zwierzaka ze schroniska” aktywnie działa, wspierając prawie 100 różnych schronisk w Polsce. Zachęcamy wszystkie zainteresowane współpracą schroniska i fundacje do włączenia się w akcję, przez cały czas jej trwania.

kampania społeczna na rzecz zwierząt celebryci

Agnieszka Mrozińska i Roberta Rozmus / fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ