Saturday, May 25, 2024
Home / Moda  / Design  / Kamion Cross – więcej niż „cztery ściany”

Kamion Cross – więcej niż „cztery ściany”

Kamion Cross to kolejny budynek realizowany w ramach projektu Soho Factory, unikalnej przestrzeni kreatywnej na prawym brzegu Wisły.

Kamion Cross to kolejny budynek realizowany w ramach projektu Soho Factory, unikalnej przestrzeni kreatywnej na prawym brzegu Wisły.

Kamion Cross

Zdjęcie 1 z 7

fot. materiał prasowy

 

Kamion Cross sąsiaduje z realizowanym już budynkiem Rebel One i podobnie jak on wpisuje się doskonale w post industrialną atmosferę warszawskiego Kamionka, sub dzielnicy która zdobywa sobie coraz więcej miłośników. Kamion Cross powstaje w vis a vis głównej przestrzeni parkowej Soho, a jego przyszli mieszkańcy docenią za pewne bliskość Dworca Wschodniego, dzięki któremu dojazd do centrum Warszawy zajmuje nie więcej niż 10 minut. Kamion Cross dzięki przyjętym rozwiązaniom to świetny wybór zarówno dla tych którzy zdecydują się na swoje pierwsze mieszkanie jak i dla tych którzy w tej inspirującej okolicy zamierzają osiąść na dobre.

[Not a valid template]

Systematycznie poszerzana oferta Soho zapewni mieszkańcom dostęp do kolejnych restauracji, galerii sztuki, teatru czy licznie zgromadzonych tu sklepów z designem. O walorach tego szczególnego miejsca najlepiej przekonać się w trakcie spaceru.

Zapraszamy!

Kamion Cross Mińska 25 Soho Factory oraz na naszą stronę internetową www.kamioncross.sohofactory.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ