Monday, July 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Kamilla Baar w nowej kampanii NENUKKO (zdjęcia).

Kamilla Baar w nowej kampanii NENUKKO (zdjęcia).

Marka NENUKKO słynie z udanych kooperacji z twórcami kultury. Tym razem współpracę zaproponowano aktorce Kamilli Baar, tegorocznej laureatce Złotej Kaczki, której frapująca uroda doskonale oddaje ducha marki. Efektem tego połączenia jest niezwykła sesja wizerunkowa zapowiadająca

Marka NENUKKO słynie z udanych kooperacji z twórcami kultury. Tym razem współpracę zaproponowano aktorce Kamilli Baar, tegorocznej laureatce Złotej Kaczki, której frapująca uroda doskonale oddaje ducha marki. Efektem tego połączenia jest niezwykła sesja wizerunkowa zapowiadająca najnowszą kolekcję NENUKKO Canada na sezon wiosna-lato 2013.

Kamilla Baar w nowej kampanii NENUKKO

Zdjęcie 1 z 4

fot. Przemek Dzienis

 

Zdjęcia wykonał ulubiony fotograf marki Przemek Dzienis, któremu udało się przełamać konwencję sesji modowej nadając jej bardziej galeryjny wymiar. Aby zapewnić kameralny nastrój zrezygnowano z pracy w studio i przeniesiono sesję do prywatnego wnętrza. Dzięki temu udało się osiągnąć w zdjęciach efekt portretu psychologicznego.

Canada to jak dotąd najbardziej eksperymentalna kolekcja NENUKKO. Marka zdecydowanie odchodzi od klimatu streetwearowego i przenosi się w mniej oczywiste rejony stylistyczne. W wiosenno-letniej kolekcji do głosu dochodzą zarówno inspiracje kulturą kampu jak i odniesienia do minimalizmu. Balansowanie na granicy przeciwieństw staje się powoli znakiem rozpoznawczym NENUKKO.

[Not a valid template]

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ