Wednesday, April 24, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Masz ochotę na więcej…?

Masz ochotę na więcej…?

Niemożność osiągnięcia erekcji to problem wielu mężczyzn, już nie tylko wkraczających w okres andropauzy. Zbyt krótka erekcja albo trudność w osiągnięciu wzwodu w ogóle zwykle odpowiada za narastanie frustracji oraz wycofywanie się z intymności.

Kamagra - alternatywa Viagry

Kamagra - alternatywa Viagry / fot. materiał prasowy

Niemożność osiągnięcia erekcji to problem wielu mężczyzn, już nie tylko wkraczających w okres andropauzy. Zbyt krótka erekcja albo trudność w osiągnięciu wzwodu w ogóle zwykle odpowiada za narastanie frustracji oraz wycofywanie się z intymności. I nawet jeśli niemoc płciowa zwykle pojawia się sporadycznie, możne znacząco pogorszyć jakość życia seksualnego.

W sytuacji, gdy dają o sobie znać zaburzenia potencji, warto wspomóc się farmaceutykami. Kamagra to silny przeciwnik Viagry – jeszcze do niedawna jedynego leku poprawiającego erekcję.

Kamagra - alternatywa Viagry

Kamagra – alternatywa Viagry / fot. materiał prasowy

Kamagra zwalcza przyczyny zaburzeń potencji

Kamagra jest lekiem generycznym, czyli tańszym ale tak samo skutecznym odpowiednikiem Viagry. Mechanizm działania jest właściwie identyczny, ponieważ oba preparaty bazują na właściwościach cytrynianu sildenafilu.

Istotą funkcjonowania specyfiku jest blokowanie aktywności fosfodiesterazy typu 5. W ten sposób substancja czynna Kamagry odpowiada za kontrolowanie przepływu fizjologicznych składników o działaniu naczyniorozkurczowym i naczynioskurczowym przez naczynia krwionośnie.

Kamagra rozszerza naczynia krwionośne, ułatwiając napływ krwi do ciał jamistych prącia. Celując dokładnie w przyczynę problemów z potencją sprawia, że penis staje się sztywny i gotowy do podjęcia miłosnego wyzwania.

Jak długo Kamagra utrzymuje erekcję?

Kamagra to preparat, który działa wyłącznie w momencie silnego pobudzenia seksualnego. Oznacza to, że erekcja nie następuje samoczynnie, lecz koniecznością jest stymulacja penisa. Zaleca się, by 1 dawkę przyjąć na ok. 30 minut przed podjęciem aktywności seksualnej.

Ponieważ 1 tabletka działa zwykle do 5 godzin od momentu jej przyjęcia, możliwe jest wielokrotne odbywanie stosunków seksualnych, pod warunkiem ponownego pobudzenia penisa.

Dla kogo Kamagra jest dobrym rozwiązaniem?

Preparat powstał z myślą o mężczyznach, u których niemożność osiągnięcia erekcji wynika z problemów natury psychiczno-neurologicznej. Jeżeli więc problemy z potencją uniemożliwiają Ci osiągnięcie satysfakcji seksualnej, odbierając poczucie męskości, Kamagra może okazać się środkiem oferującym doraźną pomoc. Obecność aktywnej substancji o udowodnionym działaniu sprawia, że to jeden z najbardziej skutecznych leków na problemy z erekcją.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ