Tuesday, April 23, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Kalendarz finalistek wyborów Miss Polski na Wózku 2015 na rok 2016 już w sprzedaży!

Kalendarz finalistek wyborów Miss Polski na Wózku 2015 na rok 2016 już w sprzedaży!

Fundacja Jedyna Taka, organizator wyborów Miss Polski na Wózku, co roku w ramach podsumowania wydarzenia wydaje kalendarz z finalistkami. Zobaczcie sami.

fot. materiał prasowy

Fundacja Jedyna Taka, organizator wyborów Miss Polski na Wózku, co roku w ramach podsumowania wydarzenia wydaje kalendarz z finalistkami. Tegoroczna edycja różni się od pozostałych – oprócz przepięknych finalistek, na kartach kalendarza znajdują się towarzyszący im modele. Wszystko po to, by podkreślić, że piękna kobieta jest po prostu piękną kobietą, nie ważne czy stoi, czy siedzi.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Fotografie do kalendarza wykonał współpracujący od dawna z fundacją Sebastian Wolny wraz ze swoją ekipą doświadczonych wizażystów i fryzjerów. W ten sposób powstał produkt, który doskonale zaprezentuje się na ścianie w biurze, gabinecie, sypialni czy salonie.

Kalendarz dostępny jest już w sprzedaży na stronie www.sklep.jedyna-taka.pl w okazyjnej cenie 35 zł (rozmiar A3). Ponieważ Fundacja właśnie otwiera swój sklepik, dostawa produktów jest z okazji promocji – w pełni darmowa! To wspaniała okazja – kupić piękny kalendarz i wspierać zmianę wizerunkową osób z niepełnosprawnością! Całość uzbieranej kwoty ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczona na organizację Miss World Wheelchair 2017 w Warszawie.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Partnerzy: QUICKIE, WINDPOLDŹWIG, STUDIO IP, MEYRA, DOBRY PROJEK, CENTRUM WÓZKÓW INWALIDZKICH, GALMED, WILLA WIDOKOWA WOJNAR, SOD JANISZEWSKI

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ