Thursday, May 30, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Kalendarium „Anielskiej metamorfozy” Pani Ani

Kalendarium „Anielskiej metamorfozy” Pani Ani

Wyobraź sobie, że wchodzisz do profesjonalnego studia urody. Tam kosmetolodzy, fryzjerzy i makijażyści są do Twojej dyspozycji. Wystylizują Twoją fryzurę, wykonają potrzebne zabiegi pielęgnacyjne i odmładzające. Która z nas by tak nie chciała?

Wyobraź sobie, że wchodzisz do profesjonalnego studia urody. Tam kosmetolodzy, fryzjerzy i makijażyści są do Twojej dyspozycji. Wystylizują Twoją fryzurę, wykonają potrzebne zabiegi pielęgnacyjne i odmładzające. A wszystko to za darmo. Po prostu wygrałaś szansę na metamorfozę w konkursie. Która z nas by tak nie chciała?

Grudzień 2013

W grudniowo-styczniowym wydaniu „Miasta Kobiet” ukazuje się zapowiedź konkursu „Anielska metamorfoza” ufundowanego przez Studio Urody Angel. Nagrodą główną jest szereg zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich, indywidualnie dostosowanych do potrzeb laureatki. Pani Ania Firek (przyszła finalistka) znajduje to ogłoszenie w jednej z krakowskich knajpek. Jest akurat w ciężkiej sytuacji życiowej. Rozwód, samotne wychowywanie dzieci, problemy z pracą. Ma 43 lata i zaczyna życie od nowa. Postanawia jednak się nie poddawać i wraz z nowym rokiem coś zmienić. Wysyła zgłoszenie.

Styczeń 2013

Na konkursową skrzynkę pocztową nadchodzi kilkadziesiąt maili. Jeden z nich jest od pani Ani:

Bardzo chciałabym wejść w nowy rok z nowym wizerunkiem. Ubiegły rok obfitował u mnie niestety w szereg złych wydarzeń i życiowych niepowodzeń, które odbiły się na moim zdrowiu. Zaowocowało to smutnym oraz nieco zadbanym wyglądem. Jednym z moich noworocznych postanowień jest to definitywnie zmienić. Liczę w tej kwestii na Państwa pomoc – napisała.

Nadesłane zdjęcia i historia poruszyły panią Joannę Grzybowską, właścicielkę Studia Urody Angel. Nie miała wątpliwości, że to właśnie pani Ania powinna wygrać „Anielską Metamorfozę”. Już pod koniec stycznia zaczęto robić jej pierwsze zabiegi kosmetyczne.

Luty 2013

Niektóre z zabiegów, jak np. zamknięcie naczynek laserem lub zabieg fotoodmładzania i poprawiania owalu twarzy laserem, wymagały całej serii spotkań. Inne tylko jednej wizyty, jak np. pedicure czy manicure leczniczy. Całość metamorfozy obejmowała jedenaście różnych zabiegów (wszystkie wymienione są w ramce obok) i była wykonana przez wykwalifikowanych pracowników Studia Urody Angel: kosmetolog Magdalenę Cygan, Oksanę Prysiażniuk, specjalistę pielęgnacji stóp i dłoni oraz fryzjera-stylistę Grażynę Skorut.

Anielska Metamorfoza - przed

Zdjęcie 1 z 11

fot. Goha Wierzba

Marzec 2013

Przez 2,5 miesiąca pani Ania bywała u nas bardzo często – wspomina pani Joanna Grzybowska – Poznałyśmy się i polubiły. Myślę, że wszyscy bardzo dobrze wspominamy wspólnie spędzony czas. Zwłaszcza, że efekty przerosły nasze oczekiwania. Widzieliśmy, jak w trakcie metamorfozy pani Ania staje się zupełnie inną osobą. Znacznie pewniejszą siebie, uśmiechnięta i otwartą na innych ludzi. Pozytywna zmiana wyglądu przełożyła się na jej postrzeganie świata. Podobno zaczęła częściej wychodzić ze znajomymi i podjęła nowe wyzwania zawodowe.

Koniec marca 2013 i efekty metamorfozy

Finalistka konkursu równie dobrze wspomina czas spędzony w Studiu Urody Angel. Śmieje się, że jej kobiecość była do tej pory przytłumiona i zakurzona, a specjaliści od urody musieli ją „odkurzyć”. Ceni sobie nie tylko efekty zabiegów, ale i rady, które dostała od kosmetologów, fryzjerów i makijażystów. Przekazali jej, jak powinna malować się na co dzień, przekonali do czerwonego koloru lakieru do paznokci i do krótszej, bardziej twarzowej fryzury.

Kiedy wyszłam ze Studia już całkowicie „zrobiona”, odmłodzona, z nową fryzurą i makijażem, poszłam od razu na spacer po krakowskim Rynku. Chciałam nacieszyć się słonecznym dniem i nowym wyglądem, który bardzo przypadł mi do gustu – wspomina pani Ania Firek. Na moim przykładzie mogę stwierdzić, że tak naprawdę każda kobieta jest piękna. Czasem trzeba tylko to piękno odkryć – samemu lub z pomocą innych.

Studio Urody Angel, Kraków ul. Felicjanek 25, tel.12 429 11 59, www.studioangel.pl

Wszystkie zabiegi wykonane w ramach „Anielskiej Metamorfozy”:

– zamknięcie naczynek laserem

– zabieg fotoodmładzania i poprawiania owalu twarzy laserem

– pedicure leczniczy

– manicure leczniczy + monofaza ( lakier utwardzany w lampie, który następnie klientka sama zmywa zmywaczem w domu)

– zabiegi nawilżające i ujędrniające na twarz

– zabieg CRYOLIFT na okolice oczu ( zabieg aparatem CRIOLIFT) w  ujemnej temperaturze, powodujący lifting okolic oczu.

– zabieg modelujący okolice brzucha, czyli kriolipoliza aparatem CRYO- rozbijanie komórek tłuszczowych oraz ujędrnianie skóry.

– threading- modelowanie brwi za pomocą nitki bawełnianej

– koloryzację włosów- najmodniejszym kolorem tej wiosny- MOKKA- z jasnymi refleksami, które rozświetliły całość fryzury i nadały jej objętość

– strzyżenie włosów

– makijaż

 Poszczególne etapy metamorfozy można podejrzeć tutaj

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ