Sunday, June 16, 2024
Home / PARTNER MK  / Już tylko godziny do Czarnego Piątku!

Już tylko godziny do Czarnego Piątku!

Czy warto dziś iść spać?

black friday oferta

Materiały prasowe Partnera

Black Friday, czyli dzień, na który wiele z nas czeka z niecierpliwością. To właśnie wtedy małe i duże sklepy organizują najciekawsze promocje i największe wyprzedaże. Jeszcze parę lat temu promocje tego dnia w Polsce, były symboliczne. Jednak coraz więcej firm, odpowiadając na duże zainteresowanie klientów i rosnącą konkurencję, przygotowuje na Black Friday naprawdę atrakcyjne oferty. Szczególnie da się to zauważyć w branży kosmetycznej, gdzie można zrobić wyczekiwane zakupy ze sporym rabatem

 

Dlaczego Black Friday? Czarny piątek miał swój początek w USA. Tradycyjnie, ostatni piątek listopada był dniem rozpoczęcia przedświątecznej gorączki zakupów. Dziś Black Friday to dzień, w którym można liczyć na niższe ceny produktów – zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Nic dziwnego, że w czarny piątek i następujący po nim weekend w sklepach melduje się ponad 200 milionów Amerykanów, z których każdy zostawia w nich kilkaset dolarów. W trakcie Black Friday 2020 Amerykanie wydali średnio po 311 dolarów na głowę.

Materiały prasowe Partnera

Zwyczaj największych promocji w roku, przyjął się także w Polsce i coraz częściej nie jest to tylko Black Friday, ale Black Weekend, gdzie przez 3 dni można robić zakupy w dużo niższych cenach. Kiedy wypada Black Friday 2021? Miłośnicy wyprzedaży i promocji muszą wiedzieć, że nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale równocześnie na całym świecie Black Friday zawsze odbywa się w ostatni piątek listopada, czyli w tym roku 26 listopada.

Black Friday w polskich sklepach

Ten dzień rządzi się swoimi prawami. Sprzedawcy często otwierają sklepy wcześniej i później zamykają, aby każdy miał możliwość zrobienia zakupów. Jak przetrwać ten czas i nie zbankrutować? Warto przygotować się wcześniej, zrobić listę potrzebnych rzeczy i przeglądnąć oferty sklepów internetowych. Dobrze jest zajrzeć do kosmetyczki, zrobić przegląd, pozbyć się starych, często przeterminowanych produktów i uzupełnić je nowymi w atrakcyjnych cenach. Powodzenia życzy marka Secret Soap!

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ