Friday, April 19, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Justin Timberlake wystąpi w Polsce!

Justin Timberlake wystąpi w Polsce!

Fani się doczekali

Justin Timberlake

Justin Timberlake wystąpi tego lata w Krakowie / fot. materiały prasowe

Justin Timberlake ogłosił długo oczekiwaną trasę koncertową po Europie i Wielkiej Brytanii, która bije rekordy sprzedaży w USA. Ze względu na duże zainteresowanie Justin Timberlake wystąpi na dwóch koncertach w Krakowie w ramach The Forget Tomorrow World Tour

 

Justin Timberlake otworzy europejską trasę w Polsce

Znany muzyk, aktor i artysta Justin Timberlake ogłosił długo oczekiwaną europejską i brytyjską odsłonę swojej wielkiej światowej trasy koncertowej The Forget Tomorrow World Tour, obejmującej trzynaście nowych koncertów w 8 krajach. Przygotowane przez Live Nation przystanki obejmą występy w Polsce, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji i Francji. Pełna trasa i szczegóły dotyczące biletów znajdują się poniżej.

Poza ogłoszeniem dodatkowych dat na trasie koncertowej, ten wielokrotnie nagradzany artysta zaprezentował także swój najnowszy utwór „Drown” wydany przez RCA Records. Tekst piosenki napisali: Timberlake, Louis Bell (Taylor Swift, Post Malone), Henry Walter, Amy Allen, Kenyon Dixon, a wyprodukowali ją: Timberlake, Louis Bell i Cirkut (Maroon 5, The Weeknd).

 

Przeczytaj:
Fenomen Taylor Swift?

 

 

Trasa koncertowa obejmuje obecnie 67 występów na całym świecie od kwietnia do grudnia bieżącego
roku. W Ameryce Północnej wyprzedano już 22 koncerty, a na występy w USA sprzedano ponad
550000 biletów.

Podczas koncertów artysta zaprezentuje swoje najnowsze utwory z nadchodzącego albumu „Everything
I Thought It Was”, takie jak: „Selfish” czy najnowszy singiel „Drown”. Nie zabraknie również najpopularniejszych piosenek, które powstały w trakcie jego wieloletniej kariery. Szósty studyjny album
artysty ukaże się 15 marca.

W zeszłym miesiącu Timberlake wydał swój singiel i teledysk „Selfish”, który zdobył ponad 57 milionów odtworzeń na całym świecie i ponad 14 milionów wyświetleń na YouTube. Justin Timberlake wystąpił również jako gość specjalny w programie NBC Saturday Night Live, gdzie wykonał zarówno „Selfish”, jak i „Sanctified”, który powstał we współpracy z Tobe Nwigwe.

BILETY NA KONCERTY W EUROPIE: Bilety na wszystkie nowo ogłoszone daty trafią do
sprzedaży w piątek, 1 marca 2024 r. o godz. 10:00 na justintimberlake.com.

BILETY NA KONCERTY W AMERYCE PÓŁNOCNEJ: Bilety na wszystkie koncerty są dostępne
na justintimberlake.com.

Justin Timberlake w Krakowie

Tournée rozpoczyna się w Ameryce Północnej. Ze względu na ogromne zainteresowanie fanów planowane jest aż trzydzieści koncertów w całym kraju. Następnie Timberlake pojawi się w Polsce, 26 i 27 lipca w TAURON Arenie Kraków, aby następnie odwiedzić kilka kolejnych europejskich państw, w tym Niemcy (Berlin), Wielką Brytanię (Londyn), Holandię (Amsterdam), Danię (Kopenhaga), Szwecję (Sztokholm) i wiele innych, nim pożegna stary kontynent 6 września w Lyon – Décines we Francji w LDLC Arena. Trasa Forget Tomorrow World Tour powraca do Ameryki Północnej 7 października, obejmie 23 dodatkowe koncerty i zakończy się w Indianapolis, IN w Gainbridge Fieldhouse 16 grudnia.

VIP: W sprzedaży będą dostępne różnorodne pakiety VIP, które zapewnią fanom więcej niezapomnianych wrażeń, między innymi bilety do ekskluzywnej sekcji VIP Stage Bar z obsługą przez całą noc, specjalnie zaprojektowane upominki VIP, wcześniejsze wejście na teren koncertu i nie tylko.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie vipnation.eu.

Justin Timberlake Kraków – bilety

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w środę 28 lutego o godz. 10:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 29 lutego o godz. 10:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 1 marca 2024 na JustinTimberlake.com i LiveNation.pl o godz. 10:00 

Justin Timberlake The Forget Tomorrow World Tour – daty europejskich koncertów

 • 26.07 – Krakow, PL – TAURON Arena Kraków
 • 27.07 – Krakow, PL – TAURON Arena Kraków
 • 30.07 – Berlin, DE – Uber Arena
 • 3.08 – Antwerp, BE – Sportpaleis Antwerpen 
 • 7.08 – Birmingham, UK – Utilita Arena
 • 8.08 – Manchester, UK – Co-op Live
 • 11.08 – London, UK – The O2 
 • 15.08 – Amsterdam, NL – Ziggo Dome 
 • 21.08 – Munich, DE – Olympiahalle
 • 25.08 – Cologne, DE – Lanxess Arena
 • 20.08 – Copenhagen, DK – Royal Arena
 • 2.09 – Stockholm, SE – Tele2 Arena
 • 4.09 – Hamburg, DE – Barclays Arena
 • 6.09 – Lyon – Décines, FR – LDLC Arena 

 

Justin Timberlake

Justin Timberlake jest wszechstronnie utalentowanym artystą i producentem muzycznym, a także autorem tekstów i aktorem. W swojej karierze sprzedał ponad 54 miliony albumów i 63 miliony singli na całym świecie, a także kolejne 70 milionów płyt jako główny wokalista *NSYNC. Justin zdobył dziesięć nagród GRAMMY w kategoriach pop, dance i R&B, w tym za udane albumy solowe „Man of the Woods”, „The 20/20 Experience”, „FutureSex/LoveSounds” i debiutancki album solowy „Justified” – a także za swój projekt z Jayem-Z. Zdobył ponad 23 miliardy odtworzeń na platformach streamingowych i cztery nagrody Emmy za pamiętne występy w „Saturday Night Live”. Na dużym ekranie użyczył swojego głosu w animowanym fenomenie DreamWorks „TROLLE” i „TROLLE 3” z 2023 roku. Jego przebój „Can’t Stop the Feeling!” z tego filmu był nominowany do Oscara 2017 w kategorii „Najlepsza piosenka oryginalna”.

TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ