Thursday, July 18, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki doczekali się nowego członka rodziny. Jak ma na imię?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki doczekali się nowego członka rodziny. Jak ma na imię?

Kto zamieszkał z Julią Wieniawą i Nikodemem Rozbickim?

PHOTO: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS; NA PLANIE PROGRAMU TOP MODEL N/Z: JULIA WIENIAWA

Jak wygląda nowy lokator Julii Wieniawy? / PHOTO: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS; NA PLANIE PROGRAMU TOP MODEL N/Z: JULIA WIENIAWA

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzą jeden z najgłośniejszych związków w polskim show-biznesie. W życiu aktorów zaszły jednak spore zmiany, którymi gwiazda pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Zobacz sama, jak wygląda BOWIE – nowy członek rodziny.

Kariera Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa urodziła się 23 grudnia 1998 roku w Warszawie, obchodziła więc swoje 23. urodziny. Jest aktorką, piosenkarką, prezenterką telewizyjną oraz celebrytką. Jedną z jej pierwszych i bardziej rozpoznawalnych ról była postać Pauliny, dziewczyny Kuby w serialu „Rodzinka.pl”, a także Ady Michalskiej w serialu „Zawsze warto. Wydała też dziesięć singli. Wieniawa zaliczana jest do grona najpopularniejszych polskich celebrytek – jej profil na Instagramie śledzi około 2 mln. użytkowników. Choć Wieniawa ma dopiero 23 lata, zdobyła już wiele wyróżnień – została między innymi umieszczona w rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskim Internecie serwisu InluTool (2019), a także najbardziej wpływowych influencerów w Polsce według miesięcznika „Forbes” (2020).

 

Jej partner, aktor Nikodem Rozbicki urodził się w 1992 roku w Warszawie. Jego kariera wystartowała w podobnym do Julii okresie. Jedną z jego pierwszych ról była postać Kuby w „Bejbi blues”. Zadebiutował także w serialach takich jak „Prawo Agaty” i „Ojciec Mateusz”. Zagrał główną rolę w filmie „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, wystąpił też jako Marcin Zawada w „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” oraz „Koniec świata, czyli kogel-mogel 4”. Rozbicki i Wieniawa potwierdzili związek w 2020 roku. Po około roku postanowili ze sobą zamieszkać – głównie z praktycznych względów, ponieważ oboje mają dużo pracy. Niedawno ogłosili, że do ich rodziny dołączył nowy członek – Bowie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki mają nowego lokatora

We środę 22 grudnia Julia Wieniawa dodała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z ukochanym – Nikodemem, oraz nowym członkiem rodziny – pieskiem Bowie. Para w opisie pisze: „Poznajcie naszego nowego członka rodziny. BOWIE”.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz ⚡️ (@juliawieniawa)

 

Pod zdjęciem posypały się komentarze fanów i znajomych aktorki. Ewa Chodakowska pisze: „Julka!!! Gratulacje. Szykuj się na odkrycie w sobie drugiego serca, zarezerwowanego tylko dla BOWIE”. Maffashion zauważa: „Moje wymarzone imię dla psa”. Zdjęcie skomentowała także między innymi Maja Sablewska, Paulina Krupińska-Karpiel oraz Sandra Kubicka czy Jessica Mercedes. Jej nowy piesek jest najprawdopodobniej rasy cavapoo, czego jeszcze nie potwierdziła piosenkarka. Redakcja Miasta Kobiet życzy Julii wszystkiego najlepszego z okazji urodzin oraz wielu radosnych chwil spędzonych z nowym członkiem rodziny. 

 

Zobacz także: Julia Wieniawa: Czy sama zapracowała sobie na sławę?

Dziennikarka z ambicjami, masą pozytywnej energii i tuzinem pomysłów. Interesuje się modą, psychologią i radiem. Prowadzi media społecznościowe. Otwarta na wszelkie nowości, nie boi się pająków, samotnych podróży ani ciekawych wyzwań.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ