Tuesday, June 18, 2024
Home / Miasto Miłości  / Odrobina pikanterii nie tylko w Walentynki

Odrobina pikanterii nie tylko w Walentynki

Walentynki to dzień, w którym możemy również postarać się o znaczne podgrzanie atmosfery w naszej sypialni. Co wybrać, aby podarek ucieszył ukochaną osobę?

Pragniesz wprowadzić do alkowy odrobinę pikanterii? / fot. Miguel Andrade / Unsplash

Walentynki to nie tylko dzień, w którym obdarowujemy się pieszczotami czy drobnymi słodkościami. To dzień, w którym możemy również postarać się o znaczne podgrzanie atmosfery w naszej sypialni. Co wybrać, aby podarek ucieszył ukochaną osobę? Asortyment rozwiązań jest szeroki, dlatego postaraliśmy się przedstawić pomysły cieszące się największym powodzeniem

 

Gdy zapragniesz wprowadzić do alkowy odrobinę pikanterii, z pewnością pomoże Ci w tym przeuroczy zestaw Lelo. W pięknym pudełku prezentowym znajdziecie wspaniały, wodoodporny wibrator w kształcie szminki, jak również drapieżne, czerwone kajdanki, opaskę na oczy oraz sakiewkę do przechowywania akcesoriów, wykonane ze zmysłowej satyny.

 

Kolejną, szalenie atrakcyjną propozycją na ten wyjątkowy wieczór jest gra erotyczna Sekrety Nocy, która zapewni wiele godzin zwariowanej zabawy. W pudełku, oprócz samej gry, znajdują się kajdanki i wibrator, które niechybnie przydadzą się Wam podczas miłosnej gry.

 

2

Gdy zamarzy Ci się masaż, a nie wiesz jak do niego doprowadzić… polecamy zakup zmysłowej świecy do masażu Bijoux Indiscrets o zmysłowym zapachu ciemnej czekolady i cytrusów. Jej niezwykłość polega na tym, że po odczekaniu kilkunastu minut, gdy pokój już przepełni słodki, erotyczny zapach… można ją zgasić i przystąpić do wylewania jej zawartości na ciało, a następnie oddać się rozbudzającemu zmysły masażowi. Nie musisz się martwić o temperaturę zawartego w świecy olejku – jest ona od razu odpowiednia. A gdy skończysz… możesz liczyć na zamianę ról!

 

3

Lubisz łączyć przyjemne z pożytecznym? Proszę bardzo! Wystarczy zakupić miłej sercu kobiecie zestaw progresywnych kulek gejszy Je Joue, które nie dość, że sprawią jej mnóstwo przyjemności w sypialni i poza nią, to jeszcze zadbają o jej zdrowie – ich systematyczne używanie wzmacnia mięśnie dna miednicy, bardzo ważne w życiu każdej kobiety…

 

4

Naszą listę zamyka prawdziwy hit, nie tylko dla par. Poznaj We-Vibe, czyli masażer, którego można na różne sposoby używać w pojedynkę, razem oraz… jednocześnie razem i osobno! Zabawkę można bowiem obsługiwać zdalnie za pomocą pilota lub aplikacji ściąganej na telefon. A kiedy może przydać się taka aplikacja? Na przykład wtedy, gdy partner byłby daleko, a mimo to pragnąłby się przyczynić się do orgazmu ukochanej… Czyż to nie wspaniałe?

5

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Mylwera 22 stycznia, 2019

    Ostatnio lubimy testować takie niegrzeczne gadżety.
    Ze swojej strony polecam jeszcze ten żel:
    https://intymnosc.pl/pl/libido-u-kobiet/1720-libido-theraphy-30-tab-libispray-50-ml-libigel-100-ml-zwieksz-swoje-libido-pelna-kuracja.html

    Sprawia, ze okolice intymne są bardziej wrażliwe i dzieki temu odczucia podczas seksu stają się o wiele lepsze.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ