Friday, July 19, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Najnowsza kolekcja Joanny Hawrot – HIROKO (zdjęcia)

Najnowsza kolekcja Joanny Hawrot – HIROKO (zdjęcia)

Współpraca krakowskiej projektantki Joanny Hawrot i fotografa Pawła Adamca zaowocowałaˆ sesjąˆ edytorialową,ˆ prezentujˆcąˆ kolekcję "HIROKO".Egzotyczny krajobraz fotografii to plener dawnego kamieniołomu Liban.

Współpraca krakowskiej projektantki Joanny Hawrot i fotografa Pawła Adamca zaowocowałaˆ sesjąˆ edytorialową,ˆ prezentujˆcąˆ kolekcję „HIROKO”.Egzotyczny krajobraz fotografii to plener dawnego kamieniołomu Liban.

Najnowsza kolekcja Joanny Hawrot - HIROKO

Zdjęcie 1 z 17

Zdjęcia, makijaż, włosy: Paweł Adamiec; modelka: Katarzyna Kmiotek;asystent fotografa: Krzysiek Hawrot; projekt, stylizacjat: Joanna Hawrot; biżuteria: Lewanowicz, Herstory Design

W kolekcji Hiroko azjatycka estetyka¸łąˆczy się z europejskąˆ, a awangarda spotyka się z casualem. Dominuje wielowarstwowość, która dodatkowo podkreśla wielofunkcyjność krojów. W palecie kolorystycznej znalazły się odcienie czerni, szarości, srebra i burgundu, a wśród materiałów pojawiły się jedwabie, wełny i lamy. Nie zabrakło charakterystycznych dzianin, cekinów, zamaszystych płaszczy i sukienek- samurajek.

[Not a valid template]

Hiroko miała swojąˆ premier« w Nowym Jorku, na Brooklyn Fashion Weekend i na międzynarodowych targach The Gallery w Dusseldorfie. Pierwsza sesja zdjęciowa kolekcji odbyła się właśnie na ulicach Nowego Jorku.

Przy sesji pracowali:

zdjęcia, makijaż, włosy: Paweł Adamiec

modelka: Katarzyna Kmiotek

asysten fotografa: Krzysiek Hawrot

projekt, stylizacjat: Joanna Hawrot

biżuteria: Lewanowicz, Herstory Design

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ