Monday, April 22, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Joanna Dywan: Jak się ubezpieczyć?

Joanna Dywan: Jak się ubezpieczyć?

Tym razem odpowiem na bardzo ogólne, a jednocześnie trudne pytanie

Czuj się bezpiecznie! / fot. freestocks.org / Unsplash

Firmy ubezpieczeniowe prześcigają się w różnorodności ofert i cen. Tymczasem praktyka pokazuje, że jakość ubezpieczenia jest ściśle powiązana z jego ceną. Co więcej, jeśli chcemy, aby ono faktycznie zadziałało, a nie tylko dało nam iluzję świętego spokoju, powinno być dopasowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji życiowej zainteresowanego oraz jego najbliższych

Czuj się bezpiecznie! / fot. freestocks.org / Unsplash

Ubezpieczenie adekwatne do potrzeb można skonstruować zarówno jako indywidualne, rodzinne, jak i grupowe. Ofertę takiego ubezpieczenia tworzy się podczas spotkania z agentem. Pamiętajmy jednak, że zakup polisy to dopiero początek. Żyjemy w bardzo dynamicznych czasach. Parametry polisy należy nieustannie dopasowywać do zmieniającej się sytuacji ubezpieczonego. Takie polisy mogą „nadążać” za życiem przy indywidualnej obsłudze ze strony agenta. Tym samym gorąco odradzam zakup ubezpieczenia jako gadżetu do telefonu, karty kredytowej, hipoteki czy sprzętu RTV lub AGD.
Każdy z nas ma prawo poznać indywidualną ofertę ubezpieczenia tylko dla siebie, a nie zostać „wciśnięty” w ramy ogólnego szablonu dla wszystkich. Takie podejście docenimy, gdy będziemy wnioskowali o wypłatę świadczenia.

Osoby zainteresowane szczegółami zapraszam po bezpłatną poradę
Joanna Dywan, tel. 535 033 542, dywan.joanna@aviva.com.pl

Joanna Dywan / fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ