Monday, May 27, 2024
Home / #ZOSTAŃWDOMU  / Jeszcze będę seksi – 5 sposobów na to, jak błyskawicznie poczuć się lepiej

Jeszcze będę seksi – 5 sposobów na to, jak błyskawicznie poczuć się lepiej

To, jak wyglądasz ma wpływ na Twoje samopoczucie!

gym glamour

Zadbaj o siebie i ludzi, za którymi tęsknisz! / fot. Katarzyna Grabowska / Unsplash

Te z nas, które utkwiły w domach, doskonale zdają sobie sprawę, jak zdradliwe bywa noszenie dresów przez większość doby. Kontrolnie, raz na jakiś – załóż jeansy – sprawdź, czy czasem nie „zbiegły się w praniu”. Odczuwasz spadek formy?
Nic dziwnego, żadna z nas nie wie, jak będzie wyglądał świat po kwarantannie i ile ona jeszcze potrwa. Mniej się chce (ta uwaga nie dotyczy jedzenia), a od motywacyjnych tekstów koleżanek boli głowa. Jak poczuć się lepiej sama ze sobą? 

 

Wybierz się na zakupy

Mniej wychodzisz, mniej wydajesz. Z jednej strony, cieszysz się, że w końcu zaoszczędzisz, z drugiej – tęsknisz za endorfinami, które towarzyszyły ci za każdym razem, kiedy wkładałaś na siebie nowego ciucha. Czy wiesz, jak zostać superbohaterką, nie wychodząc z domu? Dołącz do akcji kupowania polskich produktów i zrób rozważne zakupy przez Internet. Nowy top na pewno poprawi ci humor, a przy okazji przyczynisz się do ratowania rodzimej gospodarki. To niepodważalny argument, prawda?

Potańcz jak dziewczyny w świerszczykach

Uważasz, że ćwiczenie w domu nie ma nic wspólnego ze sportem? A może twoją ulubioną dyscypliną od miesiąca jest skakanie po kanałach telewizyjnych albo trucht do kuchni i z powrotem? Prawda, trudno nam się zmobilizować. Dlatego stawiamy na takie formy aktywności, które nas przede wszystkim… cieszą. Gdy ci smutno, gdy ci źle, to po prostu włącz swoją ulubioną piosenkę (ej, każdy ma swoją power song!) i pozbądź się hamulców. Na dobry początek proponujemy Da Ya Think I`m Sexy? Roda Stewarta. Jeśli potrzebujesz silniejszych bodźców, to weź przykład z góry i zainstaluj sobie TikToka. Puść wodze fantazji i zapomnij, ile masz lat!

Umów się z koleżankami na wino

Wiesz, że jedzenie w samotności sprzyja tyciu? Umów się z przyjaciółkami, że każdej soboty łączycie się na wizji i wspólnie gotujecie coś naprawdę pysznego. Wygospodarujcie dla siebie cały wieczór! Wykorzystaj ten dziwny czas na rozwijanie relacji z ludźmi, dla których być może wcześniej nie miałaś wystarczająco dużo czasu. Może okazać się, że tęskniłyście za sobą, ale miałyście inne obowiązki na głowie. Rozmowa jest dobra na wszystko. Podobnie jak wino.

Zastąp dziurawe dresy legginsami z wysokim stanem

Noszenie startych dresów jest kuszące. Luźna gumka nie ocenia. Jest wygodnie, miło i prawie nie widać ten plamy z ketchupu. A poza tym, tyle lat męczyłaś się w tych ołówkowych spódnicach czy sztywnych jeansach. W końcu sobie możesz odpuścić. OK – myślisz, ale za każdym razem, kiedy patrzysz na swój wizerunek w lustrze robi ci się smutno? Spraw sobie nowe (to bardzo ważne!) legginsy. Od razu przypomnisz sobie o swoich atutach! Naszym faworytem są doskonale uszyte legginsy polskiej marki z  Gym Glamour z efektem push up. Do wyboru, do koloru. My zatraciłyśmy się w bezszwowych legginsach z efektem ombre i push up!

Nic nie musisz

Masz prawo czuć się gorzej. Możesz tracić czas, nie malować paznokci albo oglądać mało ambitne seriale. To wszystko jest OK. Dbaj o siebie i nie zapominaj o własnych przyjemnościach!

Ola Przegorzalska

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Ola 1 maja, 2020

    Nic nie musisz <3 Nie ma co się muszturbować. Od tego rodzą się tylko kompleksy.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ