Wednesday, February 21, 2024
Home / Kultura  / Jeśli chcesz mieć kontrole nad swoją wagą, zapraszamy na spotkanie

Jeśli chcesz mieć kontrole nad swoją wagą, zapraszamy na spotkanie

Wiele osób ma coraz większe problemy z kontrolowaniem kilogramów. Ciągle szukamy nowych sposobów, by poradzić sobie z niechcianym kłopotem.

fot. materiał prasowy

W czasach dzisiejszej popularności trenerek fitness, temat naszej wagi to prawie obsesja. Wiele osób ma coraz większe problemy z kontrolowaniem kilogramów. Ciągle szukamy nowych sposobów, by poradzić sobie z niechcianym kłopotem.

Firma Jeunesse Global znalazła rozwiązanie, które pozwala na holistyczne podejście do utraty kilogramów. Rozwiązanie o tyle pozytywne, że bez negatywnego, w tej sytuacji, wpływu na nasz organizm.

Chcąc przekazać dalej wyniki naszej pracy, organizujemy spotkanie informacyjne. Zaproszeni specjaliści przedstawią sposoby prawidłowego odżywiania. Opowiedzą o produktach, polecanych w codziennej, zdrowej diecie. Dodatkowo, w trakcie spotkania, odbędzie się otwarty trening fitness. Zachęcamy więc do aktywnego włączenie się w event, zabierając ze sobą strój sportowy. Co więcej, chętni będą mogli poddać się badaniu monitor życia.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Wśród prowadzących eksperci – trenerzy, specjaliści od żywienia oraz lekarz.

Jeśli chcesz mieć kontrole nad swoją wagą, zapraszamy na spotkanie informacyjne, prowadzone przez specjalistów w tej dziedzinie. W programie trening więc zabierz ze sobą strój sportowy.

Co: spotkanie informacyjne ZEN Bodi

Gdzie: ul. pana Tadeusza 6, Kraków

Kiedy: 6.02.2016, od 11-15

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ