Friday, May 24, 2024
Home / Kultura  / Jesienny Pokaz Mody w Galerii Bronowice

Jesienny Pokaz Mody w Galerii Bronowice

Najnowsze kolekcje, najmodniejsze kreacje, konkursy, charyzmatyczna prowadząca Edyta Herbuś i występ gwiazdy - zapowiada się niezwykle ciekawie.

Najnowsze kolekcje, najmodniejsze kreacje, konkursy, charyzmatyczna prowadząca i występ gwiazdy – to tylko kilka powodów, by w niedzielę, 28 września, odwiedzić Galerię Bronowice. W godzinach 15 – 18.30 odbędzie się tu Jesienny Pokaz Mody. O odpowiednią oprawę i prowadzenie imprezy zadba znana tancerka, aktorka i pasjonatka mody – Edyta Herbuś.

Jesienny pokaz mody w Galerii Bronowice jest wydarzeniem kierowanym zarówno do miłośników topowych stylizacji i najnowszych trendów, jak i do tych wszystkich, którzy – po prostu – chcieliby miło spędzić niedzielne popołudnie.

Jesienny pokaz mody w Galerii Bronowice jest wydarzeniem kierowanym zarówno do miłośników topowych stylizacji i najnowszych trendów, jak i do tych wszystkich, którzy – po prostu – chcieliby miło spędzić niedzielne popołudnie./ fot. materiał prasowy

Nie zabraknie atrakcji towarzyszących imprezie, z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś pożytecznego, ciekawego i inspirującego.

Na jesiennym pokazie mody zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje marek dostępnych na terenie centrum handlowego. Składać się on będzie z kilku bloków tematycznych, w których zobaczymy stylizacje damskie i męskie na różne okazje – do pracy, na spacer, na „większe” wyjście.

Edyta Herbuś, prowadząca imprezę, z właściwym sobie wdziękiem zadba o nastrój uczestników, podzieli się również swoimi przemyśleniami na temat mody i ulubionych kreacji czy ciekawostkami związanymi z doborem jej własnych strojów. Poprowadzi także konkursy dla klientów galerii, w których do wygrania będą nagrody rzeczowe oraz upominki od poszczególnych sklepów.

Prawdziwą gratką niedzielnego wydarzenia będzie także występ Marty Bijan – utalentowanej wokalistki, finalistki 4. edycji popularnego talent show „X-Factor”. Artystka wykona znane z programu przeboje w autorskich aranżacjach.

Podczas imprezy będzie również możliwość zrobienia wspólnych zdjęć i zdobycia autografów!

Jesienny Pokaz Mody odbędzie się w Galerii Bronowice w niedzielę 28 września w godzinach 15 – 18.30.

Wstęp jest bezpłatny, a więcej szczegółów można znaleźć na www.galeriabronowice.pl, www.facebook.com/GaleriaBronowice

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ