Thursday, February 22, 2024
Home / Kuchnia  / Jedz i płać ile chcesz

Jedz i płać ile chcesz

Całkowita dobrowolność co do wysokości rachunku w restauracji to niezwykła promocja „Bezcenny Luty” w Akademii Smaku: jedz i płać ile chcesz!

jedz i plac ile chcesz

Jedz i płać ile chcesz, akademia smaku, warszawa, jedz za darmo, wysokosc rachunku restauracja, bezcenny luty, promocja, miasto kobiet, miasto, na talerzu, portal dla kobiet, magazyn dla kobiet, bezplatny magazyn

Całkowita dobrowolność co do wysokości rachunku w restauracji to niezwykła promocja „Bezcenny Luty” w Akademii Smaku: jedz i płać ile chcesz!

jedz i plac ile chcesz

Na talerzu aromatyczne carpaccio z zebry, soczysta przepiórka podana z gruszką w czerwonym winie i kasztanowe puree - za symboliczną złotówkę? Całkowita dobrowolność co do wysokości rachunku w restauracji to niezwykła promocja „Bezcenny Luty” w Akademii Smaku: jedz i płać ile chcesz!

Na talerzu aromatyczne carpaccio z zebry, soczysta przepiórka podana z gruszką w czerwonym winie i kasztanowe puree – za symboliczną złotówkę? Jeżeli uznasz, że taka była wartość zamówionego jedzenia i obsługi, możesz tylko tyle płacić.

Znana warszawska restauracja „Akademia Smaku” zlokalizowana nieopodal Traktu Królewskiego poddając surowej ocenie swoich gości bezcenne menu szefa kuchni, Krzysztofa Kowalskiego.

Ekskluzywne miejsce urzeka eleganckim wnętrzem i profesjonalną obsługą, a klient dyktuje cenę takich rarytasów jak kozi ser zapiekany na grzance z figowym musem i konfiturą z czerwonej cebuli albo sea bas pieczony z musem rakowym na szparagach z sosem koperkowym…

jedz i plac ile chcesz

Warszawska restauracja "Akademia Smaku" modyfikuje popularne hasło "Jedz ile chcesz" na "Jedz i płać ile chcesz" - pyszne jedzenie w ekskluzywnej oprawie z pewnością nie pozostawi niesmaku, gdy kelner przyniesie rachunek, bo to Ty decydujesz, ile zapłacisz

Brzmi pysznie? Portal Miasto Kobiet zaprasza wszystkich smakoszy na wielką degustację.

Więcej informacji i wgląd do menu: www.akademia-smaku.com.pl
Akademia Smaku, Oboźna 9 lok. 106, Warszawa

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ