Wednesday, July 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Jedyny taki szampon na wypadanie włosów

Jedyny taki szampon na wypadanie włosów

W trosce o gęstość kosmyków

Szampon na wypadnie włosów

fot. materiał Partnera

Włosy wypadają Ci garściami? Masz już dosyć przerzedzonej fryzury? Chciałbyś odzyskać gęste i mocne kosmyki? Wbrew pozorom nie musisz decydować się na inwazyjne terapie w salonach kosmetycznych czy kosmetyki, które kosztują fortunę. Sekretem jest ich odpowiednia pielęgnacja przy wykorzystaniu sprawdzonych produktów. Dowiedz się, jak nowatorskie technologie, wykorzystywane w szamponach Hair Cure, mogą pomóc Ci w uzyskaniu wymarzonej fryzury

 

Czy istnieje skuteczny szampon na wypadanie włosów?

Rynek kosmetyczny oferuje mnóstwo szamponów na wypadanie włosów. Niestety, większość tego typu preparatów nie przynosi praktycznie żadnych rezultatów. Dzieje się tak, dlatego, że działają one tylko powierzchniowo nie docierając do źródła problemu. Jedynym żywym elementem włosa jest jego cebulka znajdująca się głęboko pod skórą – to właśnie w niej zachodzą procesy biochemiczne, które mają bezpośredni wpływ na ich długotrwałość i stan. Aby zapobiec wypadaniu włosów i jednocześnie wzmocnić kosmyki należy odżywić te wewnętrzne struktury.

 

W jaki sposób można to zrobić? Tradycyjne cząsteczki zawarte w większości produktów są na tyle duże, że zatrzymują się na poziomie naskórka i nie mają żadnego wpływu na stan cebulek. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku szamponów Hair Cure, ponieważ wykorzystano w nich nanotechnologie. To nowatorska technologia, która daje ogromne możliwości. Polega na zastosowaniu cząsteczek o rozmiarach mniejszych niż ludzkie komórki, dzięki czemu bez problemu wnikają one w głębsze warstwy skóry, wzmacniając cebulki włosowe od wewnątrz.

Szampon na wypadanie włosów Hair Cure – czym się wyróżnia?

fot. materiał Partnera

Szampony Hair Cure posiadają składniki, które są nanocząsteczkami ekstrahowanymi w niskich temperaturach w Korei Południowej. Posiadają nie 1 a 5 patentów, dzięki czemu wyróżniają się nieporównywalną biodostępnością. Ich skład jest oparty o wyselekcjonowane składniki aktywne, między innymi peptydy biomimetyczne, które są świetnymi stymulantami wzrostu. Co więcej, znajdują się w nich nano-eksrakty z alg oraz wyciągi z roślin, między innymi z korzenia morwy białej, sosny gęstokwiatowej czy rdestu wielokwiatowego. Pozytywny wpływ na odżywienie cebulek włosowych, a tym samym wzmocnienie włosów ma także witamina B6.

 

Tak starannie przygotowana kompozycja składników o wysokiej przyswajalności pobudza wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu. Efekty widać już po 4 tygodniach kuracji. Pojawia się tysiące nowych włosów, czyli tzw. baby hair. Dochodzi do odwrócenia procesu degeneracji cebulek, co pozwala na widoczne zagęszczenie włosów i ich naturalne pogrubienie.

Delikatnie pielęgnujący szampon na wypadanie włosów

Szampony na wypadanie włosów Hair Cure skutecznie oczyszczają skórę głowy, między innymi z nadmiaru sebum, ale jednocześnie nie przyczyniają się do jej podrażnień, które także mają negatywny wpływ na kondycję włosów. W ich składzie znajdują się tylko naturalne detergenty oraz substancje takie jak mocznik, kwas salicylowy oraz klimbazol, które działają przeciwłupieżowo, koją i łagodzą skórę głowy oraz złuszczają stary naskórek. Szampony te nie tylko przyśpieszają wzrost włosów, ale też zapewniają im ochronę przed promieniami UV oraz innymi czynnikami zewnętrznymi. Wyraźną różnicę można zobaczyć już po 6 tygodniach stosowania produktu, a po 6 miesiącach cebulki są już zreaktywowane, co skutkuje podwojoną gęstością włosów.

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ