Thursday, May 30, 2024
Home / Kultura  / Wydarzenia  / Jedyne takie kobiety

Jedyne takie kobiety

Kobiety bez ograniczeń na jedynej takiej Gali w Polsce

Miss na Wózku

Gala finałowa Miss Polski na Wózku 2016 już w najbliższą sobotę / fot. materiały prasowe

Już w najbliższą sobotę 16 lipca w Amfiteatrze Bemowo w Warszawie o godzinie 20.00 rozpocznie się Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2016. To już czwarta edycja wyborów Miss Polski na Wózku organizowanych przez Fundację Jedyna Taka. Główną ideą tego wydarzenia jest zmiana wizerunkowa kobiet z niepełnosprawnością. Organizatorom zależy na pokazaniu, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w realizowaniu się w życiu, a wózek nie powinien być wyznacznikiem atrakcyjności

Miss na Wózku

Kandydatki do tytułu Miss na Wózku uczestniczą w specjalnych sesjach zdjęciowych / fot. materiały prasowe

Kandydatki do tytułu od 8 lipca uczestniczą w specjalnie przygotowanych Warsztatach Miss, podczas których biorą udział w sesjach zdjęciowych, szkoleniach z wizażu, spotkaniach z coachem oraz zajęciach choreograficznych. O tytuł najpiękniejszej kobiety poruszającej się na wózku powalczy dwanaście niezwykłych finalistek. Oczekiwanie na werdykt jury umili Sound’n’Grace – polski chór, wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk.

Miss na Wózku

O tytuł najpiękniejszej powalczy dwanaście niezwykłych finalistek / fot. materiały prasowe

Podczas Gali Finałowej Miss Polski na Wózku 2016 odbędzie się również oficjalne otwarcie projektu Miss Wheelchair World – konkursu piękności skierowanego do najpiękniejszych kobiet z całego świata, które poruszają się na wózku inwalidzkim. Tego dnia wyświetlony zostanie klip promujący to wydarzenie.

Miss na Wózku

Gala finałowa Miss Polski na Wózku 2016 już w najbliższą sobotę / fot. materiały prasowe

W tym roku po raz pierwszy zostanie przyznany tytuł Miss Mediów Społecznościowych. Otrzyma go finalistka, której zdjęcie zbierze najwięcej głosów na fanpage’u Fundacji Jedyna Taka. Głosowanie potrwa do 16 lipca do godziny 18.00. Wyniki natomiast zostaną ogłoszone w trakcie Gali Finałowej.

Jak widać Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2016 to nie tylko wybór tej najpiękniejszej, ale również świetna muzyka, dobra zabawa i mnóstwo emocji. Komu Katarzyna Kozioł – Miss Polski na Wózku 2015 przekaże koronę? Dowiemy się już 16 lipca. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w Gali, relacja dostępna na stronie www.jedyna-taka.pl.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ