Thursday, February 29, 2024
Home / Moda  / Design  / Jedne trampki, setki możliwości! Wiosna 2014 należy do Zipz®!

Jedne trampki, setki możliwości! Wiosna 2014 należy do Zipz®!

Wiosna w kwestii butów oznacza jedno – czas na trampki. Wygodne, lekkie, na każdą okazję, dostępne w tysiącach kolorów i wzorów. Wydawać by się mogło, że w tej dziedzinie nic nas nie zaskoczy

Wiosna w kwestii butów oznacza jedno – czas na trampki. Wygodne, lekkie, na każdą okazję, dostępne w tysiącach kolorów i wzorów. Wydawać by się mogło, że w tej dziedzinie nic nas nie zaskoczy… A jednak! W tym sezonie hitem są Zipz® Shoes!

Jedne trampki, setki możliwości! Wiosna 2014 należy do Zipz®!

Zdjęcie 1 z 15

fot. materiał prasowy

 

To pierwsze i jedyne na świecie trampki, z wymiennym wierzchem (Covers). Dzięki rewolucyjnej technologii zmienisz ich wygląd, kiedy chcesz. Do jednej podeszwy butów ZIPZ® można dopasowa niskie, wysokie w różnym stylu wierzchy (Covers) i w ciągu kilku sekund zaskoczć wszystkich nowymi, modnymi trampkami.

Zipz® pojawiły się na amerykańskim rynku w 2009 roku z miejsca dołączyły do grona kultowych marek. Można je zobaczyć na nogach zarówno młodych, jak i dorosłych ludzi, w tym wielu gwiazd takich, jak: Dominik Monaghan, Denis Richards, Jackshon Rethbone, Jennifer Lowe-Hewitt, Shannon Elisabeth, Heni, Jersey Share, Jane Lynch, Cira Bravo i wielu innych.

To idealne buty dla tych, którzy kochają modę, wygodę i zmiany. Zmieniasz styl – zmieniasz Covers. Zipz® są robione ręcznie, aby zapewnić maksymalny komfort dla stóp, a jedna podeszwa daje setki możliwości. Ich zaletą jest również to, że zajmują mało miejsca w szafie, czy w plecaku i łatwo można je uprać w pralce. Takie trampki nigdy Ci się nie znudzą!

[Not a valid template]

 

Nie ulega wątpliwości, że Zipz® Shoes to obuwnicza rewolucja. Są modne, funkcjonalne i wygodne. Zrobiły furrorę w ponad 50 krajach świata. Czy w tym sezonie podbiją również nasze serca?

Gdzie kupić Zipz®: www.sklep.zipzpolska.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ