Wednesday, May 29, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Jedna bluza tyle możliwości

Jedna bluza tyle możliwości

„Styl jest sposobem na powiedzenie kim jesteś, bez potrzeby odzywania się” – te słowa Rachel Zoe zainspirowały nas do stworzenia pięciu stylizacji z wykorzystaniem tej samej bluzy, aby udowodnić, że w modzie nie ma zasad,

„Styl jest sposobem na powiedzenie kim jesteś, bez potrzeby odzywania się” – te słowa Rachel Zoe zainspirowały nas do stworzenia pięciu stylizacji z wykorzystaniem tej samej bluzy, aby udowodnić, że w modzie nie ma zasad, a najważniejsza jest wyobraźnia.

slajd1

Zdjęcie 1 z 5

[Not a valid template]

Największą sztuką jest łączenie – drogich marek z tanimi, rzeczy sportowych z eleganckimi, różnych tkanin i barw. Udowadniamy, że we współczesnej modzie tak naprawdę nie ma granic. Sportowa bluza do dziewczęcej spódnicy? To absolutny hit na salonach od kilku miesięcy. Męskie spodnie w butami na obcasie? Tak nosi się całe Hollywood. Zobacz, jak kreatywnie można wykorzystać ten sam element garderoby. Użyj wyobraźni, bo przecież życie jest za krótkie, aby nosić nudne rzeczy! (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Wiktoria 12 kwietnia, 2021

    Ja osobiście uwielbiam chodzić w bluzach i staram się łączyć je nie tylko z dresowymi spodniami czy jeansami. Według mnie moda wyszła daleko w przód i nie powinniśmy się takich stylizacji wstydzić.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ