Wednesday, April 14, 2021
Home / Rozwój  / Psychologia  / Je Joue Ami kulki rozkoszy!

Je Joue Ami kulki rozkoszy!

Przyjemne z pożytecznym!

JollyMolly.pl

Ekskluzywny i nowy na rynku produkt  Je Joue Ami to innowacyjny system, oparty o trzy finezyjnie wykonane kulki. Ich fenomen polega na zestawie progresywnym dostosowanym do ćwiczeń mięśni Kegla.

Je Joue Ami eksluzywny zestaw kulek gejszy w wyjątkowym opakowaniu

Zdjęcie 1 z 7

fot. JollyMolly

 

Wraz ze zmniejszającą się średnicą kulek zwiększa się ich masa.  Pojedyncza kulka o najmniejszej masie, ale największej średnicy jest dla początkujących. Jest najłatwiej obejmowana mięśniami. Średnia jest już podwójna (trochę ułatwia chwyt i zwiększa zasięg mięśni który jest ćwiczony), ale ma większą masę i mniejszą średnicę. Dlatego jej uchwyt wymaga większego wysiłku i wyćwiczenia mięśni.  Po prostu ćwiczymy po większym obciążeniem.  Ostatnie, najmniejsze kulki mają naprawdę małą średnicę i są wyraźnie najcięższe.  Utrzymanie ich wewnątrz wymaga zdecydowanie największej wprawy i siły.

Korzyści z ćwiczeń z wykorzystaniem kulek (znanych również jako kulki gejszy) są niepodważalne. Stosowanie progresywnych kulek Je Joue Ami z całą pewnością pozwoli osiągać jeszcze przyjemniejsze chwile i spotęgować  siłę uniesień.

Ćwiczenia mięśni Kegla są powszechnie zalecane przez lekarzy ginekologów, dla ich wzmocnienia po przebytym porodzie aby pozwolić im wrócić do formy. Kulki Je Joue Ami będą więc idealnym prezentem także dla nowoczesnej mamy.

Ćwiczenia z wykorzystaniem kulek gejszy zalecane są dla wszystkich, którzy chcą świadomie zwiększyć odczuwanie swojej przyjemność seksualnej. Dzięki silniejszym mięśniom dna miednicy z całą pewnością Ty i Twój partner będziecie cieszyć się lepszą i intensywniejszą aktywnością seksualną.

Warto wiedzieć, że kulki Je Joue Ami:

– mają całkowicie gładką, miękką, silikonową powierzchnię;

– higieniczny sznureczek wykonany z tworzywa sztucznego, wolnego, bezpiecznego dla ciała;

– super-estetyczne opakowanie idealne na prezent, dla Ciebie bądź drugiej osoby.

 JollyMolly.plZainteresowana? Oto właściwy adres: www.jollymolly.pl

Chcesz zobaczyć z bliska kluki gejszy Je Joue Ami zajrzyj koniecznie!

Oceń artykuł
2 komentarze

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach