Tuesday, March 5, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Je Joue Ami kulki rozkoszy!

Je Joue Ami kulki rozkoszy!

Przyjemne z pożytecznym!

JollyMolly.pl

Ekskluzywny i nowy na rynku produkt  Je Joue Ami to innowacyjny system, oparty o trzy finezyjnie wykonane kulki. Ich fenomen polega na zestawie progresywnym dostosowanym do ćwiczeń mięśni Kegla.

Wraz ze zmniejszającą się średnicą kulek zwiększa się ich masa.  Pojedyncza kulka o najmniejszej masie, ale największej średnicy jest dla początkujących. Jest najłatwiej obejmowana mięśniami. Średnia jest już podwójna (trochę ułatwia chwyt i zwiększa zasięg mięśni który jest ćwiczony), ale ma większą masę i mniejszą średnicę. Dlatego jej uchwyt wymaga większego wysiłku i wyćwiczenia mięśni.  Po prostu ćwiczymy po większym obciążeniem.  Ostatnie, najmniejsze kulki mają naprawdę małą średnicę i są wyraźnie najcięższe.  Utrzymanie ich wewnątrz wymaga zdecydowanie największej wprawy i siły.

Korzyści z ćwiczeń z wykorzystaniem kulek (znanych również jako kulki gejszy) są niepodważalne. Stosowanie progresywnych kulek Je Joue Ami z całą pewnością pozwoli osiągać jeszcze przyjemniejsze chwile i spotęgować  siłę uniesień.

Ćwiczenia mięśni Kegla są powszechnie zalecane przez lekarzy ginekologów, dla ich wzmocnienia po przebytym porodzie aby pozwolić im wrócić do formy. Kulki Je Joue Ami będą więc idealnym prezentem także dla nowoczesnej mamy.

Ćwiczenia z wykorzystaniem kulek gejszy zalecane są dla wszystkich, którzy chcą świadomie zwiększyć odczuwanie swojej przyjemność seksualnej. Dzięki silniejszym mięśniom dna miednicy z całą pewnością Ty i Twój partner będziecie cieszyć się lepszą i intensywniejszą aktywnością seksualną.

Warto wiedzieć, że kulki Je Joue Ami:

– mają całkowicie gładką, miękką, silikonową powierzchnię;

– higieniczny sznureczek wykonany z tworzywa sztucznego, wolnego, bezpiecznego dla ciała;

– super-estetyczne opakowanie idealne na prezent, dla Ciebie bądź drugiej osoby.

 JollyMolly.plZainteresowana? Oto właściwy adres: www.jollymolly.pl

Chcesz zobaczyć z bliska kluki gejszy Je Joue Ami zajrzyj koniecznie!

Oceń artykuł
3 komentarze
  • Carlla1982 25 listopada, 2015

    Ja mam te http://www.erotyczny24.pl/je-joue-ami-fuksja-p-3101.html i jestem bardzo zadowolona

  • GilowskaZZ 4 lutego, 2016

    Ja również zainwestowałam w kulki Je Joue kupiłam w tym erotyczny24.pl te pojedyncze ale też jestem zadowolona

  • Anka 1 czerwca, 2021

    Chciałabym by jakiś facet kontrolował moją dziurkę przy pomocy takich zdalnie sterowanych kuleczek 🙂 Szukam takiego wirtualnego kolegi, dodałam nawet sex ogłoszenia na boonga.pl kto wie może poznam tam takiego wariata, który ma podobne fantazje na taką wirtualną dominację 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ