Wednesday, July 17, 2024
Home / Moda  / Design  / JBL Synchros S500 – realizm koncertowego dźwięku

JBL Synchros S500 – realizm koncertowego dźwięku

Odkąd w laboratoriach Harmana przeanalizowano sposób, w jaki człowiek słyszy dźwięki, i na tej podstawie opracowano technologię cyfrowego przetwarzania dźwięku LiveStage, najlepsze słuchawki JBL zyskały walor, nieosiągalny dla produktów innych marek.

JBL Synchros S500

JBL Synchros S500 / fot. materiał prasowy

Odkąd w laboratoriach Harmana przeanalizowano sposób, w jaki człowiek słyszy dźwięki, i na tej podstawie opracowano technologię cyfrowego przetwarzania dźwięku LiveStage, najlepsze słuchawki JBL zyskały walor, nieosiągalny dla produktów innych marek. Do tego ekskluzywnego grona dołączył niedawno model Synchros S500.

JBL Synchros S500

JBL Synchros S500 / fot. materiał prasowy

Technologia LiveStage pozwala tworzyć słuchawki, które nie tylko gwarantują najwyższą jakość dźwięku, ale też budują scenę muzyczną, która daje użytkownikowi słuchawek wrażenie, że źródło dźwięku znajduje się nie w jego uchu, ale na wprost, jak podczas koncertu na żywo.

S500 to wysokiej klasy stereofoniczne słuchawki wokółuszne. Już na pierwszy rzut oka widać, że nowocześnie zaprojektowany sprzęt został bogato wyposażony. Sercem słuchawek są 50-milimetrowe przetworniki obudowane solidnymi, miękkimi muszlami ze skóry, zapewniającymi komfort odsłuchu. Przy bliższym poznaniu okazuje się, że nowoczesny przetwornik radzi sobie naprawdę świetnie, budując koncertową potęgę i realizm dźwięku w całym zakresie częstotliwości  10 Hz – 22 kHz. Wspólnie z muszlami o starannie wyważonej akustyce realizuje on JBL-owską technologię PureBass, która daje dźwiękowi nieskrępowaną moc przy przejrzystości impulsów niskotonowych o rewelacyjnej charakterystyce. Wypinany przewód wchodzi tylko do jednej nausznicy, lewej. Jest na nim mikrofon i pilot, wyposażony w 3 przyciski. Przewód ten  można mieć w wersji do sterowania urządzeniami iOS (Apple) lub w wersji uniwersalnej (dla urządzeń z systemem Android i innymi). Nie tylko umożliwia on odbieranie telefonów bez zdejmowania słuchawek – otwiera też nieograniczone możliwości korzystania z iPoda, iPhone’a, iPada i innych urządzeń. Własne zasilanie w postaci dwóch baterii AAA gwarantuje nieprzerwane działanie technologii LiveStage przez 20 godzin.

A do tego ten wzorcowy design, pożądany w najlepszych światowych klubach! Słuchawki są niezwykle lekkie i trwałe, m.in. dzięki temu, że ich masywny pałąk usztywniony jest cieniutkim rdzeniem z wysokogatunkowej stali. Dostępne są w jednolitym kolorze białym i czarnym, czyli jak chce producent, onyx i glacier.

JBL Synchros S500, cena 1299

Podstawowe parametry:

Przetwornik: 50mm

Pasmo: 10Hz – 22kHz

Max SPL: 117dB @ 30mW

Rated Power input: 30mW

Gniazdo: 3.5mm

***

HARMAN® jest wiodącym światowym projektantem, producentem i dostawcą rozwiązań audio i infotainment. Szeroki asortyment przedsiębiorstwa przeznaczony jest na rynki konsumenckie, samochodowe i profesjonalne. Do spółki należy szereg legendarnych marek, a wśród nich: AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon® oraz Mark Levinson®. Firma jest obiektem podziwu kilku pokoleń audiofilów. Jej klientami są ludzie, których łączy wspólna pasja do wysokiej jakości dźwięku i multimediów. Ponadto Harman od lat wspiera profesjonalnych artystów i miejsca, w których występują. Akcje firmy są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych, oznaczone symbolem NYSE:HAR. Więcej informacji o firmie Harman można znaleźć na stronie www.harman.com. Dystrybutorem sprzętu Harman na Polskę jest SUPORT, mail: info@jbl.com.pl , www.jbl.pl

 © 2013 HARMAN International Industries, Incorporated. Wszelkie prawa zastrzeżone. JBL to znak towarowy HARMAN International Industries, Incorporated, zarejestrowane w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.  AirPlay, Apple oraz iOS to znaki towarowe Apple Inc., zarejestrowane w Stanach Zjednoczonych oraz innych krajach. Android jest znakiem towarowym Google Inc.  Wszystkie inne znaki towarowe należą do ich właścicieli. Cechy, dane techniczne i wygląd produktów może ulec zmianie bez uprzedzenia. Cechy, dane techniczne i wygląd produktów może ulec zmianie bez uprzedzenia.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 카지노 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Here you can find 77595 additional Info on that Topic: miastokobiet.pl/jbl-synchros-s500-realizm-koncertowego-dzwieku/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ