Monday, May 20, 2024
Home / Moda  / Design  / Muzyka w kolorach tęczy

Muzyka w kolorach tęczy

Idealne brzmienie, lekka konstrukcja, wygoda i mnóstwo zabawy, po prostu czysta przyjemność płynąca słuchania muzyki.

Czyste brzmienie, lekka konstrukcja słuchawki JBL Synchros E30

Czyste brzmienie, lekka konstrukcja słuchawki JBL Synchros E30 / fot. materiał prasowy

Nie wiadomo, czym się tu bardziej cieszyć. Z jednej strony słuchawki JBL Synchros E30 mają bowiem doskonałe, krystalicznie czyste brzmienie (a o to w końcu przede wszystkim w słuchawkach chodzi), ale z drugiej –  precyzyjna niczym zegarek, lekka konstrukcja, służąca wygodzie i zabawie.

Czyste brzmienie, lekka konstrukcja słuchawki JBL Synchros E30

Czyste brzmienie, lekka konstrukcja słuchawki JBL Synchros E30 / fot. materiał prasowy

Nowe, nauszne słuchawki amerykańskiego potentata audio potrafią przykuwać spojrzenia. Przede wszystkim kolory – nie ma takiej możliwości, aby któryś z czterech apetycznych kolorów tych słuchawek nie przypadł nam do gustu. Krzepkie, 30 milimetrowe przetworniki wstawiono w muszle wyściełane miękką ekologiczną skórką, a na zewnątrz wystylizowane jak opona motocykla z aluminiową felgą w środku. To nie tylko świetnie wygląda. Taka oprawa odgrywa swoją rolę w JBL-owskiej technologii Pure Bass, której efektem jest pełny, soczysty dźwięk w paśmie 10HZ – 22 kHZ, od którego mrówki chodzą po plecach. Popatrzcie jednak, jak te muszle zawieszono na pałąku. Możliwość kręcenia nimi pozwala nie tylko dopasować je do kształtu głowy – dzięki temu można też korzystać z telefonu lub muzyki, nie przerywając pogawędki z kimś stojącym obok. Odłączany przewód opatrzony jest uniwersalnym pilotem, dzięki któremu przeskakiwanie z rozmów telefonicznych na muzykę jest nie tylko proste i zabawne. Czy to nie dość powodów, by E30 stały się elementem naszego osobistego stylu?

JBL Synchros E30 – cena 279 zł

Parametry:

Przetworniki 30mm

Pasmo 10 – 22kHz

Impedancja: 32 Ω

Max SPL: 114dB @ 30mW

Wejście: 3.5mm jack

***

HARMAN® jest wiodącym światowym projektantem, producentem i dostawcą rozwiązań audio i infotainment. Szeroki asortyment przedsiębiorstwa przeznaczony jest na rynki konsumenckie, samochodowe i profesjonalne. Do spółki należy szereg legendarnych marek, a wśród nich: AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon® oraz Mark Levinson®. Firma jest obiektem podziwu kilku pokoleń audiofilów. Jej klientami są ludzie, których łączy wspólna pasja do wysokiej jakości dźwięku i multimediów. Ponadto Harman od lat wspiera profesjonalnych artystów i miejsca, w których występują. Akcje firmy są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych, oznaczone symbolem NYSE:HAR. Więcej informacji o firmie Harman można znaleźć na stronie www.harman.com. Dystrybutorem sprzętu Harman na Polskę jest SUPORT, mail: info@jbl.com.pl , www.jbl.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ