Monday, May 27, 2024
Home / Moda  / Design  / JBL Flip2 – wielki mały głośnik

JBL Flip2 – wielki mały głośnik

Flip 2 – kieszonkowa, bezprzewodowa kolumienka głośnikowa ze znaczkiem JBL – to jeden z ośmiu produktów Harmana, wyróżnionych nagrodami CES Innovation Award podczas tegorocznej Międzynarodowej Wystawy Elektroniki Użytkowej

JBL Flip2 - wielki mały głośnik

JBL Flip2 - wielki mały głośnik / fot. materiał prasowy

Flip 2 – kieszonkowa, bezprzewodowa kolumienka głośnikowa ze znaczkiem JBL – to jeden z ośmiu produktów Harmana, wyróżnionych nagrodami CES Innovation Award podczas tegorocznej Międzynarodowej Wystawy Elektroniki Użytkowej (International Consumer Electronics Show) w Las Vegas.

JBL Flip2 - wielki mały głośnik

JBL Flip2 – wielki mały głośnik / fot. materiał prasowy

Niezastąpiony towarzysz rodzinnych wypraw na łono natury? A może mieszczące się w dłoni, terenowe centrum rozrywki? Takie rzeczy przychodzą człowiekowi do głowy, gdy patrzy na ten maleńki (16×6,5 cm), lekki i poręczny zestaw głośnikowy, którego dwa 40-milimetrowe głośniki i port basowy zapewniają tak pełne brzmienie tonów niskich i wokali oraz dynamiczną głębię odsłuchu, że mimowolnie szuka się wzrokiem innego, znacznie masywniejszego źródła dźwięku. Wbudowany mikrofon oraz opatentowany układ eliminacji zniekształceń i szumów SoundClear® uniwersalizuje funkcje kolumienki, czyniąc zeń także precyzyjny zestaw głośnomówiący o regulowanym poziomie głośności. Jeśli do tego dodać, że urządzenie obsługuje technologię Bluetooth, umożliwiającą strumieniowe odtwarzanie dźwięku stereo (przy użyciu funkcji NFC) z każdego smartfonu i tabletu, to szybko zrozumiemy, że Flip 2 to absolutny must have podczas każdego wypadu za miasto. Właśnie z myślą o terenowym zastosowaniu urządzenie wyposażono w mięsisty pokrowiec, w którym można go wrzucić do torby, plecaka lub wprost do bagażnika samochodu, oraz we wbudowany akumulator litowo-polimerowy, dający gwarancję do 5 godzin grania na jednym ładowaniu.

JBL Flip 2 – Cena 599 zł

DANE TECHNICZNE:

Głośniki: 2 x 40mm

Moc wzmacniacza: 2x 6 W

Pasmo przenoszenia: 100 Hz – 20 kHz

Współczynnik: S/N: 80dB

Źródła: Liniowe (Aux) i Bluetooth

Bateria: Litowo polimerowa (3,7V, 2000mAh, 7,4Wh)

Czas pracy: ok. 5 godzin (zależnie od głośności)

Czas ładowania: 3 godziny

Wymiary: 65mm x 160 mm

Częstotliwość Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz

Moc Bluetooth: 0 – 4 dBm

Modulacja B: GFSK, ./4 DQPSK, 8DPSK

***

HARMAN® jest wiodącym światowym projektantem, producentem i dostawcą rozwiązań audio i infotainment. Szeroki asortyment przedsiębiorstwa przeznaczony jest na rynki konsumenckie, samochodowe i profesjonalne. Do spółki należy szereg legendarnych marek, a wśród nich: AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon® oraz Mark Levinson®. Firma jest obiektem podziwu kilku pokoleń audiofilów. Jej klientami są ludzie, których łączy wspólna pasja do wysokiej jakości dźwięku i multimediów. Ponadto Harman od lat wspiera profesjonalnych artystów i miejsca, w których występują. Akcje firmy są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych, oznaczone symbolem NYSE:HAR. Więcej informacji o firmie Harman można znaleźć na stronie www.harman.com. Dystrybutorem sprzętu Harman na Polskę jest SUPORT, mail: jblinfo@jbl.com.pl, www.jbl.pl

© 2014 HARMAN International Industries, Incorporated. Wszelkie prawa zastrzeżone., JBL to znak towarowy HARMAN International Industries, Incorporated, zarejestrowany w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Nazwa i logo Bluetooth® to zarejestrowane znaki towarowe należące do Bluetooth SIG, Inc., a każde ich wykorzystanie przez HARMAN International Industries, Incorporated, jest określone warunkami licencji. Wszystkie inne znaki towarowe należą do ich właścicieli. Cechy, dane techniczne i wygląd produktów może ulec zmianie bez uprzedzenia. Cechy, dane techniczne i wygląd produktów może ulec zmianie bez uprzedzenia.  (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ