Sunday, May 19, 2024
Home / Uroda  / Medycyna estetyczna  / JALUPRO HMW – test zabiegu i… mała cegiełka dla pielęgnacji związku

JALUPRO HMW – test zabiegu i… mała cegiełka dla pielęgnacji związku

Dowiedz się, czy warto poddać się zabiegowi JALUPRO HMW

Biorewitalizacja JALUPRO HMW / fot. AdobeStock

Idąc tropem przygotowań do perłowej rocznicy ślubu postanowiłam skorzystać z oferty medycyny estetycznej. Wybrałam biorewitalizację JALUPRO HMW – mały kopniak dla moich komórek, aby pobudzić je do regeneracji. Czy tak się stało?

 

Moja 30. rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami. O prezentach zawsze myślę z dużym wyprzedaniem, aby sprawić przyjemność sobie i bliskiej mi osobie. Ale co zakupić na taką rocznicę ślubu? Mam kilka pomysłów, ale wszystkie wydają mi się banalne. Na chwilę obecną robię listę prezentów i niebawem będę musiała zdecydować co wybrać. A tymczasem dla lepszego własnego samopoczucia postanowiłam sprawić prezent sobie. Geny mam ponoć dobre, bo i moja babka i mama starzały się ładnie, dlatego czas również ze mną obchodzi się delikatnie, ale… latka lecą.
To opowieść o biorewitalizacji JALUPRO HMW wykonanej w Agnes Estetique Naturelle w Krakowie u lek. med. Agnieszki Podołowskiej i sile motywacji, jak wyglądać jeszcze lepiej. Dla siebie i męża.

Czym są stymulatory tkankowe JALUPRO HMW?

Stymulatory tkankowe JALUPRO HMW to rewolucja na rynku, jeśli chodzi o naturalną biostymulację skóry. Idealna alternatywa dla wszystkich kobiet, które nie chcą nadawać twarzy objętości dzięki wypełniaczom. Pragnę jedynie zatrzymać proces starzenia skóry i zachować naturalny wygląd. JALUPRO HMW to mieszanka wysokiej jakości składników, tworząca bogate kompleksy wzmacniające skórę – to kompilacja aminokwasów (lizyna, leucyna, glicyna) z wysokocząsteczkowym kwasem hialuronowym. Substancję podaje się iniekcyjnie do odpowiedniej warstwy skóry. Kwas hialuronowy o zwiększonej lepkości daje długotrwałe nawilżenie i minimalny efekt wypełnienia. Aminokwasy stymulują fibroblasty w skórze do produkcji kolagenu i elastyny przywracając jej elastyczność i naturalną objętość. Leucyna – będąca jednym z głównych składników kolagenu – dodatkowo odbudowuje jego strukturę, dzięki czemu skóra odzyskuje odpowiednią gęstość i sprężystość.


Przeczytaj koniecznie: 

Ile jest kwasu hialuronowego w kwasie hialuronowym? Tego wam nie powiedzą w gabinecie

Przebieg zabiegu JALUPRO HMW

Na efekty zabiegu JALUPRO HMW nie trzeba było długo czekać / fot. archiwum własne

JALUPRO HMW dr Agnieszka Podołowska aplikowała w obszary mojej twarzy za pomocą ostrzykiwania, najpierw jednak moja twarz została znieczulona żelem z lidokainą. Sama iniekcja trwała zaledwie 20 minut i nie powstały po niej choćby najmniejsze siniaki, co musi być zasługą sprawnych rąk profesjonalistki. Bardzo ważne jest, aby po zabiegu uważać i nie zainfekować skóry, w tym samym dniu nie można nakładać makijażu, wieczorem można zmyć twarzy i nałożyć krem. Spać na czystej poszewce.

Efekty JALUPRO HMW 

Pierwsze efekty zabiegu, zgodnie z obietnicą zauważyłam już po tygodniu. „Rozprostowanie” drobnych zmarszczek mimicznych, nawilżenie, poprawa jakości cery, rozświetlenie skóry i najważniejszy – wzmocnienie jej gęstości. Rewitalizacja i regeneracja skóry są widoczne gołym okiem. Kompleksowość działania JALUPRO HMW sprawia, że już myślę o kolejnej wizycie.
Pozostaje jeszcze podjąć decyzję, w jaki sposób celebrować moją rocznicę. Bo poczucie, że mimo upływu lat wyglądam nieźle, zawdzięczam nie tylko genom, ale również zdobyczom medycyny estetycznej. Jestem jeszcze piękniejsza przede wszystkim dla siebie i przy okazji dla męża. Mała rzecz, a poprawia samopoczucie i wygląd!

Barbara Fijał

JALUPRO HMW – aminokwasowa terapia zastępcza
Agnes Estetique Naturelle – dr Agnieszka Podołowska
ul. Łabędzia 26, Kraków
Koszt zabiegu to: 900 zł, pakiet 3 zabiegi (płatne z góry) – 1800 zł
www.aen.com.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Anna Maria 16 marca, 2022

    Brzmi świetnie – naturalna biostymulacja skóry!!!! Koniecznie muszę wypróbować

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ