Sunday, May 19, 2024
Home / PARTNER MK  / Jakie zabiegi warto zamówić, będąc w salonie SPA?

Jakie zabiegi warto zamówić, będąc w salonie SPA?

Masaż kobido, gorącą czekoladą i lomi-lomi – sprawdź, który najbardziej przypadnie Ci do gustu

kobieta podczas masażu gorącymi kamieniami

Jakim zabiegom powinnaś się poddać w salonie SPA? / fot. Canva

Przed Tobą zasłużony relaks? Po długich tygodniach dopinania budżetów i pilnowania pracowników możesz wreszcie pozwolić sobie na relaks, który od dawna Ci się należał. Jakim zabiegom powinnaś się poddać w salonie SPA?

Życie w ciągłym stresie pozostawia ślady w psychice, ale także w ciele. W każdym przypadku można sobie z tym poradzić, zwalniając na chwilę tempo życia, a także oddając się w ręce profesjonalistów. Spore ukojenie przynosi seria masaży i zabiegów kosmetycznych, dzięki którym można wrócić do domu jak nowo narodzony. Współcześni masażyści czerpią pełnymi garściami ze starych, tradycyjnych technik, pozostając wciąż otwartymi na nowości. Masaż kobido, gorącą czekoladą i lomi-lomi – sprawdź, który najbardziej przypadnie Ci do gustu!

Warszawa jest miastem kobiet a na Wawanet znajdziesz wszystko czego potrzebujesz

Jakim zabiegom kosmetycznym można się poddać w salonach SPA?

Salony SPA W Warszawie oferują szereg usług kosmetycznych, które pozwalają dogłębnie się zrelaksować i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jednym z często spotykanych w tego typu kompleksach zabiegiem jest masaż kobido. Wprost nawiązuje on do tradycyjnego masażu japońskiego. Ma na celu stymulować poszczególne mięśnie twarzy oraz poprawić jędrność skóry. Nie jest to technika łatwa do opanowania, wymaga znajomości nawet stu różnych ruchów, a także sporej praktyki. Przez wielu traktowana jest jako naturalny lifting bez użycia skalpela, który odświeża, wygładza bruzdy i zmarszczki, a także odpręża i regeneruje napięte mięśnie.

Jakie jeszcze atrakcje czekają na kobiety w dobrym salonie SPA?

Innym przyjemnym zabiegiem, tym razem dotyczącym całego ciała, jest masaż gorącą czekoladą. Doświadczony masażysta rozpoczyna rytuał od polewania powierzchni skóry rozgrzaną płynną czekoladą z dodatkiem oleju kokosowego. Następnie wciera miksturę w poszczególne partie skóry, działając stymulująco, odprężająco i kojąco. Jest to zabieg idealny dla osób narzekających na bóle kostno-stawowe, ciągłe przemęczenie, brak chęci do życia czy żyjących w ciągłym pędzie i nerwach. Nie od dziś wiadomo, że czekolada to jeden z najlepszych i najłatwiej dostępnych środków antydepresyjnych. Zabieg pokochają zwłaszcza kobiety.

Hawajski masaż lomi-lomi – moc pozytywnych odczuć

Nowe doznania w masażu mogą zachęcić osoby otwarte na eksperymenty, by oddać się w ręce zaufanego masażysty lomi-lomi. Technika ta łączy w sobie wiele elementów znanych z masażu relaksacyjnego, akupresury, reiki czy refleksoterapii. Opiera się w bliskości fizycznej masażysty, który głaszcze i gładzi ciało pacjenta przedramionami niczym w rytualnym tańcu. W tej formie aktywne pozostają całe ręce, a nie tylko dłonie. Inicjator musi mieć sporę wprawę i nie mniejsze wyczucie, aby swoim masażem oddać lekkość falującej wody czy powiewającego wiatru. Warto po niego sięgnąć w stanach niepokoju, wzmożonego napięcia i nerwowości. Kontakt z drugim człowiekiem wycisza i uspokaja, wyzwalając dobre emocje.

 

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ