Friday, April 19, 2024
Home / Moda  / Moda damska  / Jakie biustonosze Chantelle pomogą w optycznym powiększeniu biustu?

Jakie biustonosze Chantelle pomogą w optycznym powiększeniu biustu?

Dla tych z nas, dla których natura okazała się nie dość szczodra

Biustonosze

fot. Klaus Hausmann / Pixabay

W związku z tym, że nie każda kobieta może pochwalić się imponującym rozmiarem piersi, producenci bielizny damskiej stworzyli specjalną kategorię staników, dających możliwość optycznego powiększenia biustu. To tzw. biustonosze push-up, które zbierają i unoszą piersi, a dzięki dodatkowym wkładkom, zwiększają ich objętość. Takie staniki oferuje wielu współczesnych producentów, a Chantelle biustonosz push-up zapewnia duży komfort noszenia, jednocześnie optycznie powiększając biust

 

Jak zbudowane są biustonosze push-up?

Cechą charakterystyczną praktycznie wszystkich modeli oryginalnych biustonoszy Chantelle typu push-up są odpowiednio wyprofilowane i wypełnione w dolnej części miseczki. Zwykle funkcja wypełnienia realizowana jest przez miękką gąbkę lub specjalną, wbudowaną w miseczkę piankę, ale w sprzedaży znajdziesz również modele staników optycznie powiększających biust z wypełnieniem żelowym (najczęściej jest nim elastyczny, łatwy do formowania silikon). Wypełnienie może mieć różną objętość, co pozwala znaleźć stanik dobrze dopasowany do rozmiaru biustu i specyficznych potrzeb każdej kobiety. Wypełnienia wbudowane w miseczki są rozwiązaniem najwygodniejszym, najczęściej stosowanym przez producentów bielizny damskiej, w tym przez Chantelle. Biustonosz push-up może być jednak wyposażony również w miseczki z wyjmowanymi wkładkami. To dobra opcja dla pań, które chcą powiększać biust jedynie przy specjalnych okazjach.

Kogo mogą zainteresować staniki push-up?

Ze względu na obecność wbudowanych, piankowych wkładek, które zwiększają objętość biustu, typowe biustonosze Chantelle typu push-up polecane są przede wszystkim kobietom o mniejszych piersiach, zwłaszcza tym, którym zależy na ich optycznym powiększeniu. W praktyce takie staniki mogą przydać się również kobietom o dużych biustach, zwłaszcza jeśli decydują się na wydekoltowaną sukienkę lub bluzkę i chcą w atrakcyjny sposób wyeksponować swoje piersi. Wówczas warto sięgnąć po stanik push-up z wyjmowanymi lub możliwie małymi wkładkami. Takie staniki również oferuje Chantelle. Biustonosz push-up, nawet bez wkładek, zbiera i unosi piersi, dzięki czemu biust wydaje się pełniejszy, a tym samym bardziej jędrny i pociągający.

 

Jeśli szukasz sposobu na optyczne powiększenie biustu, najlepszym wyborem będzie zakup stanika Chantelle z pełnymi miseczkami, z wbudowaną pianką lub gąbką, ewentualnie z wyjmowanymi wkładkami. Dzięki wypełnieniu biustonosz nie tylko zbiera piersi i delikatnie unosi je ku górze, ale także optycznie zwiększa ich objętość. Piersi w takim staniku wydają się większe, bardziej kształtne, przez co można atrakcyjnie je wyeksponować.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ