Tuesday, June 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Jakich zabawek erotycznych najchętniej używamy?

Jakich zabawek erotycznych najchętniej używamy?

Niektóre nawet nie wyglądają na to, czym są

Zabawki erotyczne

fot. materiał Partnera

Polacy coraz częściej sięgają po zabawki erotyczne, które mają urozmaicić ich życie seksualne. Na co decydują się najczęściej? Co skłania ich do zakupu tych a nie innych gadżetów? Co w nich najbardziej cenimy? I przede wszystkim – jak takie gadżety mogą urozmaicić nasze życie seksualne?

 

Zabawki erotyczne: po pierwsze świadomość

W Polsce z roku na rok zmienia się podejście do tematów związanych z życiem intymnym. Internetowi twórcy oraz media przełamują wstydliwe tabu, a związane z branżą erotyczną marki coraz częściej wspierają inicjatywy mające na celu edukację seksualną. Widzi i podkreśla to Marcel Zweedijk, Global Brand Manager EasyToys – marki, która od lat nie tylko wspiera, ale też propaguje wiedzę na temat zdrowego, świadomego i konsensualnego seksu:

Edukacja seksualna jest niezwykle ważna, dlatego w swoich kampaniach opieramy się nie tylko na współpracach z influencerami, którzy cieszą się silną pozycją w sieci, lecz także na wiedzy ekspertów takich jak seksuolodzy, ginekolodzy czy psycholodzy. Nasz cel jest konkretny: chcemy zmienić spojrzenie na seksualność Polaków. A jednym z najważniejszych partnerów EasyToys w dziedzinie edukacji seksualnej jest Sexed.pl – ważna i widoczna na polskiej scenie fundacja, z którą zrobiliśmy już dużo dobrego i z którą zamierzamy kontynuować bliską współpracę także w przyszłym roku

 

Choć w kwestii wiedzy i edukacji seksualnej jest wciąż dużo do zrobienia, to jednak wyraźnie widać rosnącą świadomość i zainteresowanie Polaków tym tematem. Co zatem sprawiło, że coraz śmielej i odważniej podchodzimy do kwestii eksploracji siebie i swoich potrzeb? Zabawki erotyczne, a w szczególności klasyczne wibratory, zaczęły przeżywać rozkwit wraz z początkiem pandemii koronawirusa. To właśnie pandemiczna izolacja przypomniała nam o przyjemności, jaką pod nieobecność (lub długoterminowy brak) partnera czy partnerki może nam dać masturbacja.

 

Masturbacja to naturalna i zdrowa forma eksploracji własnej seksualności. Jest to nie tylko sposób na doświadczenie przyjemności, ale także na lepsze poznanie swojego ciała i preferencji. To ważny krok w procesie akceptacji swojej seksualności i budowaniu pewności siebie w sferze intymnej. W EasyToys wierzymy, że każda osoba zasługuje na najlepsze przeżycia seksualne i wiemy, że każda ma swoje własne potrzeby, pragnienia i preferencje seksualne, dlatego nasze podejście jest indywidualne i dopasowane do każdego klienta. Tworzymy przestrzeń, w której każda forma seksualności jest doceniana i akceptowana, dzięki czemu nasi klienci mogą odkrywać przyjemność i miłość do siebie w swoim własnym, jedyny w swoim rodzaju sposób

‒ mówi Katarzyna Knoll, Brand Marketer EasyToys Polska.

 

Jak się okazuje, trend seksualnego zadbania o samego czy samą siebie utrzymał się na długo po pandemii i tematem seksu solo Polacy zainteresowali się na dobre.

Zabawki erotyczne: dla każdego

Mogłoby się wydawać, że popularność zabawek erotycznych to przede wszystkim zasługa kobiet. To w końcu one chętniej robią zakupy w sieci, coraz chętniej, głośniej i odważniej rozmawiają o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Czy tak jest jednak w istocie?

W ostatnim czasie widzimy raczej równomierny rozkład zakupów między płciami. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni są zainteresowani eksploracją swoich potrzeb i czerpią przyjemność z różnorodnych możliwości, jakie oferują produkty EasyToys

‒ zauważa Marcel Zweedijk.

 

W kontekście seksualności płeć nie ma znaczenia – po zabawki erotyczne sięgają wszyscy. Mężczyźni najczęściej obdarowują gadżetami swoje partnerki – stawiają na wibratory oraz zestawy dla par, aby rozbudzać obustronne fantazje, ale też urozmaicać grę wstępną. Kobiety natomiast decydują się na zakup bardziej odważnej bielizny, akcesoriów, zapachów do sypialni, świec do masażu, ale też zabawek dla samych siebie.

zabawki erotyczne - wibrator

fot. materiał Partnera

Zabawki erotyczne: niekwestionowany lider

Największą popularnością, obok klasycznych wibratorów dopochwowych, cieszą się ostatnio wibratory powietrzne – zwane też łechtaczkowymi, takie jak sławny i popularny pingwinek, czyli Satisfyer Pro Penguin. Obok niekwestionowanego lidera w tej kategorii na rynku można znaleźć też wiele produktów działających na takiej samej zasadzie od marek Womanizer, Good Vibes Only, Senzi czy wspomniany marki EasyToys.

 

Na czym polega ich fenomen? Przede wszystkim wibratory łechtaczkowe często nie przypominają gadżetu erotycznego. Wspomniany wcześniej Satisfyer to masażer łechtaczki o niepowtarzalnym designie przypominającym… pingwinka. To wyjątkowy stymulator łechtaczki, o poręcznym rozmiarze, wykonany z przyjemnego i bezpiecznego silikonu. To jednak nie jedyna ich zaleta. Dzięki wykorzystanej w nich technologii zabawki te skutecznie stymulują łechtaczkę uderzeniami powietrza, przez co kobieta jest w stanie osiągnąć orgazm lub satysfakcję seksualną bez klasycznej penetracji dopochwowej.

Zabawki erotyczne: przyjemność dla dwojga

Obok zabawek typu wibratory łechtaczkowe, równie dużym zainteresowaniem cieszą się gadżety dla par. Dużą popularność zyskują ostatnio zestawy do pierwszych, nieco bardziej odważnych eksperymentów seksualnych. Jednym z popularniejszych produktów tego typu są zestawy zwane Sekretnymi Skrzyniami Przyjemności. Najczęściej są to zestawy zawierające kilka gadżetów erotycznych (w tym m.in. linki bondage, kneble, kajdanki, maskę na oczy, packę do klapsów, obrożę ze smyczą czy zestaw zacisków na sutki), które pozwalają na odkrywanie seksu BDSM we własnym tempie i na własnych zasadach. Zestawy te, zależnie od zawartości lub wielkości produktów, polecane są dla początkujących, średnio lub wysoce zaawansowanych w tego typu praktykach.

Coraz więcej osób w Polsce odkrywa przyjemność płynącą z korzystania z gadżetów erotycznych. W szczególności, zestawy przeznaczone dla par czy zestawy BDSM cieszą się rosnącym zainteresowaniem, co jest odbiciem ewolucji spojrzenia na intymność i eksplorację seksualną. Współczesna kultura seksualna staje się coraz bardziej otwarta i przyjazna, co częściowo ogranicza wstyd związany z zakupem tego typu produktów. Marka EasyToys stawia na to, aby każdy mógł znaleźć odpowiednie dla siebie gadżety erotyczne, które będą pozytywnie wpływać na ich życie seksualne i relacje. Dzięki edukacji, różnorodności produktów oraz dyskretnemu podejściu, staramy się zmniejszać bariery w zakresie eksploracji i akceptacji różnorodnych aspektów seksualności

‒ podkreśla Katarzyna Knoll.

Zabawki erotyczne: skąd ten wybór?

Co zatem coraz bardziej przyciąga polskich użytkowników do sklepów z zabawkami erotycznymi? Innowacyjne funkcje, stymulujące właściwości i ergonomiczne wzornictwo – to właśnie te aspekty powodują, co coraz śmielej sięgamy po gadżety, na które kiedyś nie zwrócilibyśmy uwagi.

 

Polacy coraz większą wagę przykładają do estetyki, dobrego designu i dyskrecji. Zakup tak intymnej rzeczy jak zabawka erotyczna wiąże się z silnym poczuciem prywatności, dlatego EasyToys dba przede wszystkim o komfort klientów – zamówienia są realizowane w taki sposób, aby zapewniać pełną dyskrecję i anonimowość. Zabawki wysyłane są do klienta w szarym kartonie bez żadnych oznaczeń firmowych. Również klastyczny, bryłowy kształt kartonu nie pozwala domyślić się osobom postronnym, co zawiera taka paczka.

 

Po otworzeniu paczki na klienta często czeka kolejna niespodzianka. Szybko okazuje się bowiem, że zamówione gadżety są nie tylko estetycznie zapakowane, ale same w sobie często stanowią przykład wzornictwa największej próby. Wyróżniają się tylko kształtem, które zamiast do klasycznych wibratorów czy dildo nawiązują do nowoczesnych rzeźb, lecz także jakością wykonania, na którą składają się delikatne i łatwe w czyszczeniu kauczuk lub guma oraz skrupulatnie wykonane detale.

Grafika: materiał Partnera

Perfekcja wykonanie, ale i wysokie zaawansowanie technologiczne nowoczesnych zabawek erotycznych pozwalają cieszyć się całym przekrojem ich funkcjonalności: prędkością działania, różnymi trybami i szybkościami wibracji, mocą ssania czy wypychania stymulujących fal powietrza. A te prowadzą nigdzie indziej jak do świata, w których swobodnie i bezpiecznie możemy spełniać nasze najgłębiej skrywane fantazje.

Aby dowiedzieć się więcej o produktach, które najchętniej wybierane są przez polskich Klientów, warto przyjrzeć się bestsellerom na stronie EasyToys.pl.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ